nedeľa, 4 júna, 2023

Schumacher je presvedčený o návrate na štartový rošt F1 po „záujme“ o mimosezónu · RaceFans

V súhrne: Rezervný jazdec Mercedesu Mick Schumacher je presvedčený, že v budúcnosti bude mať príležitosť pretekať vo Formule 1.

V skratke

Schumacher je presvedčený o návrate na rošt F1 po „záujme“ mimo sezóny

Schumacher prehral s Haasom po dvoch sezónach v tíme v prospech Nica Hulkenberga ako aj i vyzdvihol Mercedes ako aj rezervného jazdca. Hovorí však, že už dostal „záujem“ o jeho budúcnosti od iných tímov.

„Samozrejme neexistuje žiadna záruka, ale momentálne som v pohodlnej pozícii, kde mám pocit, že sa môžem učiť, môžem z tohto roka vyťažiť maximum – aj keď nešoférujem,“ povedal Schumacher médiám vrátane RaceFans na podujatí. spustenie tímu tento týždeň.

„Som si istý, že s výsledkami, ktoré som predviedol v juniorských kategóriách, ale aj v F1, som si istý, že budú príležitosti. Cez zimu už pár ľudí spomenulo, že je záujem. Takže v istom zmysle sa príliš neobávam.“

Maini najrýchlejší v posledný deň testu F2

Jazdec Camposu Kush Maini zajazdil najrýchlejší čas v tretí ako aj i posledný deň predsezónneho testu F2 v Bahrajne pred veteránom Royom Nissanym.

Mainiho najlepší čas 1’42,623 bol takmer o tri desatiny rýchlejší ako aj Nissany, ale nebol dostatočne rýchly na to, aby prekonal celkovo najrýchlejší čas testu, ktorý stanovil Richard Verschoor na konci druhého dňa.

Šampionát Formuly 2 sa začína počas víkendu Veľkej ceny Bahrajnu v sobotu 4. marca.

IndyCar Detroit GP ponúka bezplatné vyhliadkové plochy

Vykreslenie trate Veľkej ceny Detroitu
Vykreslenie trate Veľkej ceny Detroitu

Prvá z Veľkej ceny Detroitu v novom vzhľade IndyCar bude mať bezplatné vyhliadkové plochy okolo polovice okruhu, tvrdia organizátori.

Preteky, ktoré sa od tohto roku presúvajú z Bell Isle na čerstvý pouličný okruh v centre Detroitu, umožnia fanúšikom sledovať ich z miesta na státie pri trati zadarmo.

„Naším poslaním je vrátiť to komunite Detroitu rôznymi spôsobmi,“ povedal prezident Veľkej ceny Detroitu Michael Montri…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu