nedeľa, 28 mája, 2023

Šampión LFA Bruno Lopes čelí Brendsonovi Ribeirovi na DWCS 61

Šampióna LFA v poloťažkej váhe Bruna Lopesa delí od zmluvy s UFC jeden pôsobivý výkon – rovnako ako aj jeho súper Brendson Ribeiro.

Lopes (11-0) plus Ribeiro (14-5) budú bojovať v piatej epizóde 7. sezóny Dana White’s Contender Series, ktorá sa koná 5. septembra v UFC Apex v Las Vegas.

Dvaja ľudia so znalosťou zápasu nedávno informovali mma Junkie o rezervácii, ale požiadali o zachovanie anonymity, pretože propagácia ešte nebola oficiálne oznámená.

Lopes, 30, skončil deväť z 11 profesionálnych súperov s piatimi knockoutmi plus štyrmi submisiami. Na LFA 143 v septembri 2022 vyhral Lopes zlato LFA knockoutom Willyanedsona Paivu.

26-ročný Ribeiro je šampiónom Shoot Brasil v poloťažkej váhe plus do zápasu vstupuje na víťaznej sérii dvoch zápasov. Všetkých 14 jeho profesionálnych víťazstiev bolo na diaľku, vrátane ôsmich knockoutov plus šiestich podaní.

Séria Contender od Dana Whitea, 7. sezóna sa začína napĺňať množstvom bojovníkov plus zápasov, ktoré už vychádzajú na povrch. Očakáva sa, že séria odštartuje 8. augusta.

Okrem toho zostava DWCS 61 zahŕňa:

  • Jean Silva verzus Kevin Villejos
  • Bruno Lopes verzus Brendson Ribeiro

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku plus YouTube kanál na diskusiu o tomto plus ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu