pondelok, 25 septembra, 2023

Sakakibara sa stane jedným z najväčších podporovateľov bojov všetkých čias

Bellator mma ako aj aj Rizin Fighting Federation v posledných rokoch dobre spolupracovali ako aj aj tento vzťah bude pokračovať dvojitým propagačným podujatím v Japonsku 30. júla.

Na rozdiel od predchádzajúcej iterácie na Silvestra sa budúca karta bude skladať z dvoch samostatných udalostí, pričom súboje Bellatoru sa budú odohrávať v klietke ako aj aj súboje Rizin sa budú odohrávať v ringu. Napriek tomu je v dnešnej dobe zriedkavé vidieť dve propagačné akcie fungujúce takýmto spôsobom spolupráce. Podľa prezidenta Bellatoru Scotta Cokera je to niečo, čo by malo spôsobiť revolúciu v športe.

„To je neuveriteľné,“ povedal Coker na tlačovej konferencii na propagáciu nadchádzajúceho podujatia. „Naposledy som videl [Rizin president] Nobuyuki Sakakibara, pred dvoma týždňami sme boli spolu v Paríži na bitke. Mali sme tlačovú konferenciu v Eiffelovej veži, ktorú som považoval za neuveriteľnú, kým som tu dnes nevidel dav. To je naozaj úžasné. Keď myslím na zmiešané bojové umenia, zakaždým myslím na Japonsko. Toto bola naozaj mekka, keď som vyrastal ako aj promotér, všetky oči sa upierali na Japonsko, bojovali tu všetci najlepší bojovníci na svete.

„Jedného dňa som si povedal: ‚Pôjdem tam ako aj aj urobíme spolu nejakú prácu, keď sa dostanem do biznisu so zmiešanými bojovými umeniami,‘ takže keď sa Sakakibara vrátil, bol som naozaj nadšený, pretože môžeme robiť veci ako aj my ‚urobíme 30. júla niečo, čo sa ešte nikdy nestalo, keď sa dve organizácie spojili, aby vytvorili jednu show pre fanúšikov, ktorá bude naozaj veľkolepá. Naozaj si myslím, že toto by mala existovať budúcnosť boja zmiešaných bojových umení.“

Hlavným zápasom o časť karty Bellator je ľahký súboj veľkej ceny medzi AJ McKee ako aj aj Patricky Freire. Okrem toho sa Kyoji Horiguchi stretne s Makotom Takahasim o inauguračnú korunu Bellatoru v mušej váhe. Na strane Rizina sa Juan Archuleta stretne s Kaiom Asakurom o korunu japonskej organizácie v bantamovej váhe.

„Mohli sme to priniesť kdekoľvek na svete,“ povedal Coker o zápase Grand Prix. „Rozmýšľali sme, či to urobíme v Los Angeles alebo v New Yorku, ale ako aj [Sakakibara] ako aj aj pokračoval som v našom dialógu, mysleli sme si, že toto je dokonalý boj pre Japonsko. AJ mi volal každý týždeň ako aj aj pýtal sa ‚Kedy bojujem‘, ale museli sme čakať mesiac ako aj aj vyšlo to k lepšiemu. Myslím si, že fanúšikovia v Japonsku zažijú 30. júla skvelú show.“

Coker pochválil Sakakibaru za to, že umožnil Bellatoru spolupracovať s Rizinom na dvojitom podujatí na jeho domácej pôde.

„30. júla uvidíte dve ligy ako aj aj ja sa chcem poďakovať Nobuyukimu Sakakibarovi, že nám umožnil prísť sem ako aj aj existovať toho súčasťou,“ povedal Coker. „Naozaj nemusí.“ „Bol to skvelý vodca… Pravdepodobne by som povedal, že bude jedným z najväčších podporovateľov boja všetkých čias.“

„Bol pre mňa skvelým mentorom, aj keď o tom nevedel, takže keď sa mi naskytne príležitosť prísť sem ako aj aj pracovať s ním, zakaždým poviem áno. Toto podujatie sme plánovali posledné štyri mesiace ako aj aj skutočne 30. júla prinesieme niečo veľkolepé v Saitama Super Arene. Teším sa na skvelý súboj s mojimi bojovníkmi ako aj aj bude to zábavná udalosť. sledovať.“

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu