piatok, 31 marca, 2023

Sada Aaron Pico vs. Otto Rodrigues, Mads Burnell vs. Justin Gonzales pre Bellator 295

Aaron Pico sa vráti do akcie po prvý raz od zranenia ramena minulý rok v októbri, keď sa stretne s Ottom Rodriguesom na Bellator 295.

MMAjunkie.com bola prvá, ktorá nahlásila rezerváciu perovej váhy. okrem toho
MMFighting.com
potvrdila, že na podujatie je pripravený aj súboj s hmotnosťou 145 libier, v ktorom sa postaví Mads Burnell proti Justinovi Gonzalesovi. Bellator 295 sa koná v Neil S. Blaisdell Center v Honolulu na Havaji 22. apríla plus jeho hlavičkou je finálový zápas veľkej ceny v bantamovej váhe medzi Raufeonom Stotsom plus Patrickom Mixom.

Pico utrpel prehru TKO v prvom kole s Jeremym Kennedym na Bellator 286 kvôli zraneniu ramena, ktoré utrpel v zápase. To prerušilo šesť-zápasovú víťaznú sériu Bellatoru pre 26-ročný Jackson-Wink mma produkt.

Tridsaťštyriročný rodák z Ria de Janeiro Rodrigues dosiahol skóre 13:1 od začiatku svojho profesionálneho pôsobenia v roku 2007. Naposledy Rodrigues prekonal Carlosa Augusta Santosa da Silvu na LFA 112 v júli 2021.

Dánsky Burnell odchádza z kampane 0:2 v roku 2022, ktorá mu priniesla jednohlasné verdikty proti Adamovi Boricsovi plus Pedrovi Carvalhovi. Predtým zostavil sedemzápasovú víťaznú sériu, ktorá zahŕňala tri triumfy pod hlavičkou Bellatoru.

Po prvej prehre vo svojej profesionálnej kariére s Picom v novembri 2021 sa Gonzales odrazil v minuloročnom víťazstve nad Kai Kamaka III plus Andrew Fisher v súťaži Bellator. „J-Train“ vlastní kariérnu známku 14-1.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu