sobota, 23 septembra, 2023

Rob Wilkinson 10. bojovník PFL, ktorý v tejto sezóne neprešiel testom na drogy

Pokus Roba Wilkinsona zopakovať sa ako aj šampión PFL v poloťažkej váhe sa skončil.

Podľa viacerých správ mal Wilkinson pozitívny test na zakázanú látku po drogovom teste vykonanom Nevadskou atletickou komisiou, ktorá dohliadala na jeho posledný zápas v apríli na 2023 PFL 1. Výsledkom je, že Wilkinson je mimo hry po zvyšok sezóny. . Nie je jasné, aká látka sa našla vo Wilkinsonovom systéme.

mma“ target=“_blank“ rel=“noopener“>mma mánia prvýkrát o tom informovali v stredu.

Wilkinson (18-2) je teraz 10. bojovníkom PFL, ktorý čelí sankciám v Nevade za neúspešný test na drogy po propagácii v troch zápasoch v Las Vegas na otvorenie základnej časti sezóny. Zoznam pozitívne testovaných bojovníkov zahŕňa bývalého vyzývateľa UFC v poloťažkej váhe Thiaga Santosa, ktorého Wilkinson porazil jednomyseľným rozhodnutím 1. apríla na PFL 1.

Wilkinson mal bojovať s Willom Fleurym v jeho druhom zápase sezóny.

Wilkinson, dvojzápasový veterán UFC, ktorý dostal TKO od Israela Adesanyu, prepukol v roku 2022 vo veľkom štýle ako aj i vyhral všetky štyri svoje zápasy v PFL knockoutom, vrátane zastavenia TKO Omariho Akhmedova lekárom vo finále do 205 libier. vyhrať šampionát ako aj i cenu 1 milión dolárov.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku ako aj i YouTube kanál na diskusiu o tomto ako aj i ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu