sobota, 3 júna, 2023

Red Bull tajne prevádzkuje nové auto F1 v Silverstone · RaceFans

Svetoví šampióni Red Bull prvýkrát tajne spustili svoje nové auto v Silverstone.

Tím na sociálnych sieťach odhalil, že jeho RB19 bol v akcii na trati, na ktorej sa v júli uskutoční Veľká cena Británie. Žiadne ďalšie podrobnosti o jazde auta neboli potvrdené.

Red Bull usporiadal minulý týždeň v New Yorku podujatie na začatie sezóny, na ktorom predstavil show car, ktorý označil ako aj RB19. Predtým potvrdili, že zobrazené auto nebolo ich skutočným dizajnom z roku 2023.

Šéf tímu Christian Horner povedal, že auto predstavené v New Yorku „nie je úplným odrazom toho, čo sa dostane na trať v Bahrajne o pár týždňov“, keď sa začnú predsezónne testy. „Auto, ktoré bolo dnes predstavené, bude samozrejme trochu iné, keď ho uvidíte v Bahrajne,“ dodal.

Minulý rok tím predstavil model pri jeho uvedení na trh ako aj aj po prvýkrát vyskúšal svoje skutočné auto v teste za zatvorenými dverami v Silverstone.

Súperi Mercedes majú predstaviť svoje nové auto na rovnakom okruhu v stredu budúci týždeň. Nové auto Red Bullu jazdilo prvýkrát v ten istý deň, keď sa na trať v Španielsku dostala Alfa Romeo C43.

Nenechajte si ujsť nič nové od RaceFans

Sledujte RaceFans na sociálnych sieťach:

Reklama | Staňte sa podporovateľom RaceFans ako aj aj ísť bez reklám

Sezóna 2023 F1

Prezrite si všetky články sezóny F1 2023

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu