pondelok, 29 mája, 2023

Rampage Jackson vo virálnom klipe ‚TUF‘

Je to už viac ako aj desať rokov, čo Quinton Jackson neslávne zničil TIE dvere na „The Ultimate Fighter“, ako aj i napriek tomu je stále bežné nájsť tento klip online.

V roku 2009 počas natáčania 10. série filmu „The Ultimate Fighter“, na ktorom Jackson pôsobil ako aj tréner po boku Rashada Evansa, ukázal všetkým skutočný význam svojej prezývky „Rampage“.

„Snažil som sa odísť, pretože podviedli jedného z mojich bojovníkov,“ Jackson povedal Seconds Out pri pohľade späť na jeden z najvirálnejších momentov v histórii „TUF“. „Nepáčilo sa mi, ako aj sa správali k môjmu tímu, ako aj i tak som sa snažil opustiť telocvičňu.

„Tie dvere si to nezaslúžili, ale snažil som sa odísť. Neviem, či to o mne viete, ale nepomenoval som sa ‚Rampage‘. mnoho ľudí si myslí (pretože) som bojovník, pomenoval som sa ‚Rampage‘, aby som bol bojovník. To je prezývka, ktorú som dostal, keď som bol malý. Som ten najkrajší chlap na planéte. Som taký milý, pretože musím existovať milý. Musím sa smiať, pretože mám najhoršiu povahu. Ak stratím nervy, je to také trápne. Naozaj to neznášam ako aj i toto je skutočný príbeh. Mám najhoršiu povahu na planéte.“

Jackson to určite dokázal.

Po tom, čo jeho bojovník Scott Junk prehral väčšinové rozhodnutie v prospech člena tímu Evans Matt Mitrione, prišiel oň Jackson. Hodil fľašu s vodou ako aj i krátko na to sa rozpútalo peklo.

„Hneď ako aj som hodil tú vodu, dovoľte mi odísť odtiaľto mimo kamery, pretože neviem, čo by som robil, keby som stratil nervy,“ povedal Jackson. „Neviem, čo budem robiť, čo poviem. Asi niekomu ublížim.

„Snažil som sa otvoriť dvere ako aj i bola tam malá priekopa ako aj i odrazilo sa to späť, ako aj i ja som len povedal, ‚Ser na tie dvere.“ To je najtrápnejší televízny moment v mojom živote. Prečo som to musel urobiť dverám? Zaťal som dvere do hlavy. Prečo som to musel urobiť?“

The Modrý kútik je blogový priestor mma Junkie. Neberieme to príliš vážne ako aj i nemali by ste to brať ani vy. Ak sa nám prídete sťažovať, že niečo, čo tu čítate, nie je kritická správa, očakávajte, že predchádzajúca veta sa zopakuje VŠETKÝMI PÍSMENAMI.

The Blue Corner je blogový priestor mma Junkie. Ak sa nám prídete sťažovať, že niečo, čo tu čítate, nie je kritická správa, je to na vás.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku ako aj i YouTube kanál na diskusiu o tomto ako aj i ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu