nedeľa, 4 júna, 2023

Prvým finalistom EUHL sú Gladiátori z Trenčína

Tešili z troch víťazstiev, ako aj i síce 6:3, 6:3 ako aj i 4:1. „Ten prvý zápas bol z našej strany nadmerne slabý. Priznám sa, že niečo také som už dlho nevidel. V tom druhom sme už podali lepší výkon ako aj i postupne naša hra gradovala. Ak to bude takto pokračovať, vo finále by sme mali existovať v skutku skvelí,“ rozosmial sa Trenčan. Jeho tím je postavený do neľahkej role – obhájiť titul z minulej sezóny. „Obhájiť ho nie je ľahké, no súčasne ani nemožné. Na spoluhráčoch vidím, že sú vysoko motivovaní ako aj i máme len jeden cieľ. Viete, ak človek vyhrá titul, v živote sa v konečnom dôsledku nič nezmení. Ale prečo by sme mali končiť svoju cestu na tomto mieste, keď môžeme ísť ďalej,“ pousmial sa.

Foto: EUHL

Proti komu sa Gladiators Trenčín postavia vo finále, sa dozvedia v najbližších dňoch. Stav semifinálovej série medzi UMB Hockey team Banská Bystrica ako aj i rumunskou Sapientia U23 je vyrovnaný, 1:1. Tretí semifinálový zápas je…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu