pondelok, 29 mája, 2023

Predstavujeme Meferes 3×3 basket tím (3×3 basketbal)

BRATISLAVA. Meferes 3×3 basket tím vznikol v roku 2018 po tom, čo presiakli prvé informácie o možnom zaradení 3×3 basketbalu do zoznamu olympijských športov.

Vtedy si tvorca tímu Matúš Mečiar povedal, že zostaví mužstvo, ktoré bude hrávať svetové turnaje ako aj i dokáže konkurovať svetovej elite.

Myšlienka to bola značne odvážna ako aj i trúfalá, keďže každým rokom začali závratným tempom pribúdať nové ako aj i nové profi tímy.

Presne sezónu trvalo, kým s Martinom Bílikom, ktorý bol prvý ako aj i najdôležitejší článok jeho tímovej skladačky, otestovali elitných hráčov ako aj i vyselektovali na jej konci jadro tímu, ktoré tvorí mužstvo Meferes dodnes.

Najväčším úspechom je účasť na World Tour v Prahe

Meferes, ktorý hral v pevnej zostave 6 hráčov – Vojtek, Kuffa, Bílik, Stehlík, Kratochvíl ako aj i Mečiar – sa hneď po prvej sezóne, v ročníku 2019, dokázal pevne usadiť na vrchole slovenskej 3×3 scény.

O rok neskôr ovládol súbežne s niekdajšou Top…

basketbal-predstavujeme-tim-meferes/“ target=“_blank“ rel=“nofollow noopener“>Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu