streda, 31 mája, 2023

Prečo si Alexander Volkanovski želá, aby čelil Conorovi McGregorovi s váhou 145 libier

Alexander Volkanovski by rád bojoval s Conorom McGregorom v perovej váhe, ale nie zo zrejmých dôvodov.

Šampión perovej váhy Volkanovski (25-2 mma, 12-1 UFC) drží víťazstvá nad najvýznamnejšími menami divízie, ako aj sú bývalí šampióni Jose Aldo plus Max Holloway, ako aj aj bývalí vyzývatelia titulov Chad Mendes plus Chan Sung Jung.

Jedným z veľkých mien, ktoré mu unikli, je bývalý šampión perovej váhy McGregor (22-6 mma, 10-4 UFC), ktorý sa posunul na váhe po tom, čo zosadil Alda z trónu 13-sekundovým knockoutom.

„Je pre mňa celkom ľahké vyjadriť myšlienky rečou Conor McGregor, pretože bol v pérovej váhe,“ povedal Volkanovski. Podcast pre fanúšikov mma. „Bol to perová váha. Musíme si pamätať šampiónov, ktorých som porazil. Porazil som každého druhého šampióna v perovej váhe.

„Jediný šampión, s ktorým som nebojoval v perovej váhe, je Conor McGregor. Conor McGregor vo svojej najvyššej kategórii v perovej váhe by bol očividne absolútnou špičkou – som si istý, že každý by to chcel vidieť práve teraz. Ak by sa nám to podarilo hneď teraz, nejako zosúladiť Conor vs. Prime Volk, bolo by to celkom výnimočné.“

Boj s McGregorom zahŕňa viac zobrazení, čo znamená viac peňazí. Ale Volkanovski trvá na tom, že jeho túžba bojovať s McGregorom s váhou 145 libier sa obmedzuje na dedičstvo.

„Každý bude hovoriť o peniazoch, plus preto chcete len ten boj,“ povedal Volkanovski. „Áno, samozrejme, sú v tom peniaze, cirkus okolo toho, humbuk, to všetko.“ Ale hovoríte o dedičstve, viete, že potom by som porazil každého šampióna perovej váhy plus plánujem mať aj najviac obrany.“

Volkanovski sa pokúsi pridať nové meno do svojho životopisu, keď sa pokúsi zjednotiť svoj opasok s dočasným šampiónom Yairom Rodriguezom v headlinerovi UFC 290 8. júla v T-Mobile Arene v Las Vegas.

Pre viac informácií o tejto karte navštívte mma Junkie’s event hub pre UFC 290.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku plus YouTube kanál na diskusiu o tomto plus ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu