nedeľa, 4 júna, 2023

Prečo Las Vegas zvyšuje podiely na balíkoch turné F1 · RaceFans

Vstupenky na Veľkú cenu Las Vegas, svieži prírastok do kalendára F1 2023, nie sú na začiatok lacné. ako aj i pre tých, ktorí sú ochotní zaplatiť najvyšší dolár, kasíno-hotely podporujúce preteky ponúkajú bohaté balíčky s lákavými cenovkami.

Wynn LV prehliadne 11. zákrutu na trati, v ktorej sa bude konať predposledné kolo sezóny F1 2023. Je to jeden zo zakladajúcich partnerov podujatia, s ktorým F1 musela spolupracovať, aby sa veľká cena mohla uskutočniť.

Minulý mesiac oznámila „Million Dollar All-Access Experience“ podporovanú F1 za cenu – prekvapivo dosť – 1 000 000 USD (830 000 GBP). Balíček „osobne vybraný“ pre šesť ľudí (166 666,67 USD na osobu) sa začína otváracím ceremoniálom podujatia v stredu ako aj i končí sa, keď sa preteky začnú v sobotu neskoro večer.

Za sedemciferné miesto získa šesť účastníkov pretekov prístup k Wynninej súkromnej pohostinnosti v rámci VIP Paddock Clubu F1, luxusnú dopravu do paddocku ako aj i na mestské letisko do hotela počas celého svojho štvornočného pobytu ako aj i tiež prístup do všetkých zariadení Wynn. ako aj trojlitrovú jeroboamovú fľašu šampanského.

Jedno kasíno ponúka balík GP Las Vegas v hodnote 5 miliónov dolárov

Ale ten balík 1 milión dolárov už bol zdanlivo odsunutý na druhé miesto. Stredisko Caesars Palace v boxe priamo po ceste oznámilo „Emperor Package“ vo výške 5 miliónov dolárov (4,1 milióna £) na víkend Grand Prix.

Ďalší zo zakladajúcich partnerov pretekov, balíček Caesars obsahuje päť nocí vo vile s tromi spálňami ako aj i ďalší kontrolný zoznam okázalého luxusu. Zahŕňajú 24-hodinovú službu komorníka ako aj i terasu, na ktorú je možné pozvať 75 ľudí, aby sledovali dianie na trati. Pripravených je aj 12 vstupeniek do Paddock Club, večera za desiatku od známeho šéfkuchára ako aj i pozvánka na vystúpenie speváčky Adele.

Nájde sa akýsi kupec pre niektorú z týchto giga-drahých príležitostí na sledovanie F1? Alebo pre komplikovanejšie ako aj i drahšie balíčky môžu pripraviť iné hotely?

Mapa pouličného okruhu Formuly 1 v Las Vegas – revidované usporiadanie z novembra 2022
Údaje o trati: Las Vegas Street Circuit

Je tam…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu