nedeľa, 4 júna, 2023

Prečo je nová séria Ecclestone „náročnejšia ako aj Senna“ · RaceFans

V čase, keď sa svet Formuly 1 pripravuje na 74. sezónu majstrovstiev sveta, pravdepodobne neexistuje žiadny jednotlivec, žiadna osobnosť, ktorá by bola zodpovednejšia za to, že sa šport teší zo súčasnej pozície ako aj Bernie Ecclestone.

Bez ohľadu na váš názor na Ecclestonea ako aj aj na to, ako aj jeho rozhodnutia ako aj aj rokovania formovali Formulu 1 v priebehu desaťročí, je nepopierateľné, že jeho vplyv na tento šport je cítiť aj dnes, viac ako aj päť rokov od jeho odchodu z funkcie generálneho riaditeľa Formula One Management v roku 2017.

Po napísaní možno najslávnejšieho ako aj aj najuznávanejšieho dokumentárneho filmu o motoristickom športe všetkých čias – životopisného filmu Ayrtona Sennu „Senna“ z roku 2010 – ako aj aj produkcii seriálu McLaren Amazon Prime „Grand Prix Driver“, filmový tvorca Manish Pandey obrátil svoj objektív na Ecclestone. s ‚Lucky!‘ – osemdielny televízny seriál teraz dostupný na streamovacej platforme Discovery+.

Ecclestone viedol Brabham predtým, ako aj pomohol vytvoriť FOCA

„Šťastie!“ sa smie sústreďovať okolo Ecclestona, ale je to do veľkej miery aj príbeh majstrovstiev sveta, ktorý sa začal vôbec prvým bodovým kolom v roku 1950 – ktorého sa mladý Ecclestone zúčastnil ako aj divák – až do chvíle, keď sa konečne vzdal komerčnej kontroly. šport. Pre Pandey jednoducho neexistovala vhodnejšia téma, na ktorej by mohla založiť sériu.

„Milujem Formulu 1,“ hovorí Pandey, ktorý sa k tomuto športu prvýkrát dostal „asi v rokoch 1978 až 1980.“

„Zamilovať sa do niečoho trvá dlho,“ pokračuje. „ako aj aj on bol toho veľkou súčasťou.“ Nie je jedným z takýchto vzdialených manažérov – Bernie je práve tam.“

Rozšírenie Ecclestoneovej kariéry z neho urobilo ideálny predmet, na ktorý sa treba zamerať, hovorí Pandey. „Len po technickej, scenáristickej stránke má najúžasnejšiu trajektóriu, pretože je fanúšikom ako aj aj potom sa stane jazdcom ako aj aj manažérom jazdcov ako aj aj potom kúpi tím ako aj aj potom riadi tím ako aj aj potom prevezme celú vec. ako aj aj premení ho na to, na čo ho premení.

„Keď naozaj chceš vyjadriť myšlienky rečou dobré…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu