sobota, 3 júna, 2023

Potvrdený dátum spustenia piatej sezóny Drive to Survive · RaceFans

Piata séria obľúbeného dokumentu Netflix o Formule 1 Drive to Survive sa objaví 24. februára, oznámil šampionát.

Najnovšia časť sa bude týkať udalostí sezóny F1 2022. Je to prvá z dvoch ďalších sérií dokumentu, ktoré boli potvrdené minulý rok.

Drive to Survive sa prvýkrát objavil v roku 2019 ako aj aj v posledných rokoch sa mu pripísalo rozšírenie publika F1, najmä v Spojené štáty americké. Séria Netflix však bola tiež kritizovaná za skresľovanie niektorých udalostí. Lando Norris minulý rok povedal, že niektoré časti programu „určite nie sú správne“.

Max Verstappen bol medzi tými, ktorí obvinili tvorcov programov z „fingovania množstva vecí“ v Drive to Survive. Po prvom vydaní seriálu odmietol prispieť, ale po minuloročnom rozhovore s generálnym riaditeľom F1 Stefanom Domenicalim Verstappen naznačil, že zmenil svoju pozíciu ako aj aj povedal, že „uvidíte ma viac“ v nadchádzajúcej sérii.

Verstappen sa objavuje v upútavke na novú sériu s rozhovorom pre program. V roku 2022 vyhral druhýkrát svetový šampionát, pričom titul si vybojoval so štyrmi pretekmi. Mal však ťažký štart do sezóny, keď odstúpil z dvoch z prvých troch pretekov.

O novej sérii bolo potvrdených len trochu detailov, hoci pravdepodobne bude obsahovať 10 epizód, z ktorých každá bude trvať najmenej 40 minút ako aj predchádzajúce diely.

F1 uviedla, že štvrtá sezóna Drive to Survive, ktorá bola spustená minulý rok, prilákala doteraz najväčšiu sledovanosť ako aj aj bola zaradená medzi 10 najsledovanejších programov v 56 krajinách.

Trailer k piatej sezóne Drive to Survive

Nenechajte si ujsť nič nové od RaceFans

Sledujte RaceFans na sociálnych sieťach:

Reklama | Staňte sa podporovateľom RaceFans ako aj aj ísť bez reklám

Sezóna 2023 F1

Prezrite si všetky články sezóny F1 2023

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu