nedeľa, 4 júna, 2023

Ponáhľa sa UFC s rezerváciou titulu Sterling-O’Malley?

Netrvalo dlho i UFC otočilo svojho šampióna bantamovej váhy.

Šampión Aljamain Sterling obhájil svoj titul proti bývalému držiteľovi titulu z dvoch divízií Henrymu Cejudovi začiatkom tohto mesiaca na UFC 288. Hneď potom UFC priviedlo do klietky Seana O’Malleyho na súboj ako aj jeho ďalšieho vyzývateľa.

19. augusta, o niečo viac ako aj tri mesiace po jeho päťkolovom víťazstve nad Cejudom, má Sterling O’Malleyho na UFC 292. To hovorí UFC, aj keď Sterling hovorí, že bude musieť zistiť, či je pripravený. Ale tiež vyvoláva otázku, prečo sa zdá, že UFC sa ponáhľa s ďalšou obhajobou titulu Sterling v porovnaní s tým, ako aj často žiada iných šampiónov, aby bojovali.

Náš panel „Spinning Back Clique“ zložený z Mikea Bohna, Dannyho Seguru i Briana „Goze“ Garciu sa postavil do úvahy s hostiteľom „Gorgeous“ Georgeom Garciom. Ich diskusiu si môžete pozrieť vo videu vyššie. Potom si nenechajte ujsť celú epizódu tohto týždňa nižšie.

„Spinning Back Clique“ vychádza každý pondelok NAŽIVO Kanál YouTube Junkie mma. Tohtotýždňovú epizódu si môžete pozrieť vo videu vyššie.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu