streda, 10 augusta, 2022

Poistenie automobilu: čo kryje, ako aj vybrať, kedy nie je plnenie

Vyznáte sa v poistných podmienkach svojho auta? Pokiaľ nie alebo aktuálne nejaké druhy poistiek porovnávate, pozrite sa, čo riešiť pri výbere i tiež na to, kedy vám aj napriek poisteniu nebude nič preplatené.

Povinné ručenie, ale aj havarijné poistenie nás svojim spôsobom finančne ochraňuje v prípade dopravných nehôd s inými vozidlami alebo napríklad pri zrážke sa zverí. Poznať podmienky svojho poistenia by jednoducho mala existovať nutnosť i povinnosť každého vodiča. Taká znalosť sa vyplatí predovšetkým vtedy, keď musí existovať k dopravnej nehode privolaná polícia alebo asistenčná služba, ako aj tomu býva typicky v prípade zrážky sa zverí.

ako aj najlepšie poistiť automobil?

Aby bolo poistenie auta považované za komplexné i účinné vo všetkých situáciách, malo by sa skladať z dvoch všetkým iste známych zložiek – z tzv. povinného ručenia (poistenie zodpovednosti za ujmu spôsobenú prevádzkou vozidla) i…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here