nedeľa, 14 augusta, 2022

Podvodný pracovný inzerát, ponuka práce – ako aj spoznať

Ste nezamestnaní aj aktuálne si hľadáte prácu? V takom prípade trávite mnoho času na portáloch s inzerciami pracovných ponúk. ako aj by mal vyzerať vierohodný inzerát? aj na aké ponuky radšej neodpisovať?

Keď sa pozriete na ponuky zamestnania na niektorom z internetových portálov, môžete si všimnúť, že pribúda ponúk prác na skrátené úväzky alebo home office, čo je dobré znamenie. Stále však môžeme nájsť aj také inzeráty, ktoré práve nezaváňa vierohodnosťou. Aké to sú aj ako aj vyzerajú?

ako aj by mal vyzerať pracovný inzerát

Neexistuje jasná šablóna na to, ako aj by mal pracovný inzerát vyzerať ani čo by mal obsahovať. Pri prevažnej väčšine firiem však vyzerá takmer rovnako aj nájdete v ňom všetko, čo by vás malo zaujímať. Z inzerátu by ste mali jasne vyčítať, kto by mal existovať vaš potenciálny zamestnávateľ aj prípadne aj nejaké informácie o ňom. Chýbať by nemal popis pracovnej…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here