nedeľa, 4 júna, 2023

Pietna spomienka na Daniela Heribana bude v utorok 30. mája

Bratislava 26. mája (TASR) – V Slovenskom národnom divadle (SND) sa bude konať v utorok 30. mája o 11.00 h pietna spomienka na herca ako aj aj hudobníka Daniela Heribana. TASR o tom informovala Izabela Pažítková, tlačová tajomníčka SND. Dodala, že vstup pre verejnosť je hlavným vchodom od 10.15 h, vstup do sály činohry o 10.30 h.

Prvá divadelná scéna tiež zriadila kondolenčnú knihu, do ktorej môžu záujemcovia vyjadriť spoluúčasť i spomienky na mimoriadne talentovaného umelca. „K dispozícii je vo foyeri činohry v novej budove SND zakaždým hodinu pred aktuálnym predstavením,“ spresňuje divadlo.

Herec ako aj aj hudobník Daniel Heriban zomrel náhle v stredu 24. mája vo veku 43 rokov. Spolupracoval s viacerými divadlami. Členom Činohry SND bol od roku 2014 do roku 2021. Účinkoval vo filmoch ako aj aj seriáloch. Je tvorcom filmovej, divadelnej aj detskej hudby.

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu