streda, 31 mája, 2023

Paulo Costa sa „konečne vytočil“ pred UFC 291

Prezident UFC Dana White ako aj aj Paulo Costa môžu existovať konečne na rovnakej vlne.

Costa nesúťažil odkedy prekonal Luka Rockholda v bitke Fight of the Night na UFC 278 vlani v auguste. S jedným zápasom, ktorý mu zostával na zmluve, bol predbežne zarezervovaný, aby sa stretol s Robertom Whittakerom na februárovom UFC 284, ale boj stroskotal, keď sa nedokázal dohodnúť na novej zmluve.

Teraz sa zdá, že Costa (14-2 mma, 6-2 UFC) ako aj aj UFC dospeli k dohode. “Borrachinha” je naplánovaný proti Ikramovi Aliskerovovi na UFC 291 29. júla vo Vivint Arene v Salt Lake City.

„Myslím si, že každý bojovník, s ktorým sa stretávame, je v určitých smeroch iný,“ povedal White Ag boj. „Niektoré sú ľahké, iné ťažšie, ale to je naša práca, to je to, čo robíme. Našou úlohou je uzatvárať dohody ako aj aj nakoniec sme ho zavolali ako aj aj bude zábavné vidieť ho bojovať v Utahu.

„Jeho posledný zápas s Rockholdom bol úžasný. Bola to neuveriteľná vojna. Je to jeden z tých súbojov, na ktorý ak ste tam boli v ten večer naživo alebo pozerali v televízii, je to súboj, na ktorý nikdy nezabudnete. Je teda zábavné ho sledovať. Bude dobré mať ho späť.“

Bývalý vyzývateľ na titul Costa, ktorý sa zhoduje s Aliskerovom (14-1 mma, 1-0 UFC), ktorý má len jeden zápas v UFC, otočil hlavu, ale White ubezpečuje, že zápas prinesie výsledky.

„Zaručujem vám toto: Bojuje s tvrdým chlapom ako aj aj bude to sakramentsky dobrý boj,“ povedal White. „ako aj aj ako aj som už povedal, keď vyjednávate ako aj aj robíte dohody o bitkách, viete, že v zákulisí to nie je také jednoduché, ako aj sa na prvý pohľad zdá.“

Pre viac informácií o tejto karte navštívte mma Junkie’s event hub pre UFC 291.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku ako aj aj YouTube kanál na diskusiu o tomto ako aj aj ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu