sobota, 4 februára, 2023

Ovečkin opäť bodoval ako aj i dotiahol sa na McDavida, Fehérváry odohral takmer 21 minút (video)

V piatkovom súboji NHL hokejisti Washingtonu zvíťazili na ľade Winnipegu 5:2 ako aj i ruský kapitán hostí Alexander Ovečkin strelil už dvadsiaty druhý gól sezóny. Ovečkin bodoval v siedmom zápase za sebou ako aj i so 47 bodmi (22+25) sa dotiahol na Connora McDavida na čele kanadského bodovania celej NHL.

Slovenský obranca Martin Fehérváry odohral vo víťaznom tíme takmer 21 minút s bilanciou dva bodyčeky, dve trestné minúty, jedna strela, jeden blok ako aj i jeden plusový bod.