sobota, 3 júna, 2023

Oli Thompson knokautuje Alekseia Oleinika v prvom kole

Aleksei Oleinik sa vrátil do akcie prvýkrát od svojho odchodu z UFC, ale veci sa nevyvíjali v jeho prospech.

V hlavnom zápase REN TV Fight Club v Dynamo Volleyball Arena v Moskve v Rusku sa Oleinik (60-17-1 mma) stretol s kolegom veteránom UFC Oli Thompsonom v súboji ťažkej váhy. Výsledkom bol násilný záver, pri ktorom Oleinik hľadel na svetlá.

Thompson (21-16 mma) rozpútal zdrvujúcu pravú ruku, ktorá poslala Oleinika na pád na plátno, pričom do konca úvodného kola zostávalo 35 sekúnd.

Pozrite si video z dokončenia nižšie (cez Twitter):

Thompson, 43, sa vrátil do stĺpca víťazstiev prvýkrát od roku 2020, keď prehral šmyk v štyroch zápasoch. Jeho posledné víťazstvo bolo zároveň stopkou v prvom kole; 23-sekundový knockout Szymon Bajor na Fight Exclusive Night 28 13. júna 2020.

45-ročný Oleinik súťažil vo svojom poslednom zápase UFC v októbri 2022, kde jednomyseľne rozhodol o Ilirovi Latifim. “The Boa Constrictor” známy tým, že plácal po ezekielovej škrtiacej klapke, mal 17-zápasový zápas UFC, ktorý sa začal v roku 2014. Počas tohto úseku vyhral Oleinik deväť zápasov ako aj i sedem z nich dokončil v úvodnom kole.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku ako aj i YouTube kanál na diskusiu o tomto ako aj i ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu