nedeľa, 4 júna, 2023

Očakáva sa, že Bellator vstúpi do otvorenej mužskej divízie mušej váhy

Bellator mma sa rozširuje, napriek tomu, čo nedávne klebety môžu spoločnosti naznačovať.

mma Junkie Vo štvrtok sa prvýkrát objavila správa, že propagácia plánuje oficiálne spustenie kategórie mužov v mušej váhe. Správy o tomto vývoji odvtedy potvrdil
iné predajne
. Konkrétny dátum, kedy odštartuje túto novú divíziu, nie je jasný plus nevyvinuli sa žiadne správy týkajúce sa potenciálneho podpisu konkurentov na naplnenie jej zoznamu.

Napriek tomu, že organizácia nemá oficiálnu mušiu hmotnostnú triedu, v priebehu rokov zarezervovala pre mužských bojovníkov viac ako aj 50 zápasov do 125 libier. Treba poznamenať, že Josh Paiva plus Zarrukh Adashev v minulosti zaznamenali tri víťazstvá v tejto špecifickej kategórii. Posledný zápas, ktorý sa odohral v mušej váhe pre Bellator, prišiel na Bellator 277 v apríli 2022, keď Edwin De Los Santos čelil plus porazil Alberta Mendeza rozhodnutím. Predtým mal De Los Santos na konte jediný zápas do 125 libier za posledné dva roky, keď v septembri 2021 vyradil Jonathana Adamsa na Bellator 266. Dvojica prestávok pre Blaina O’Driscolla slúži ako aj zvyšné dva zápasy v mušej váhe od r. 2020.

Bellator sa pokúsil o pozoruhodný zápas v tejto divízii už v apríli, keď spojil bývalého kráľa bantamovej váhy Kyojiho Horiguchiho plus Raya Borga v tak nízkom súboji. Bohužiaľ, Borg odstúpil z párovania v deň váženia, hovorilo sa, že je minimálne o celú váhovú triedu ťažší ako aj jeho potenciálny súper. Borg, ktorý si údajne vyžiadal závažie, ktoré nedokázal dosiahnuť, bol pred debutom prepustený z povýšenia, prepustený jeho manažérskym tímom plus následne odišiel zo športu. Tento prírastok poskytne Bellatoru osem mužských hmotnostných tried, plus to až po ťažkú ​​váhu. Verí sa, že Horiguchi, častá mušia váha, sa smie čoskoro usilovať o najvyššie postavenie v novej divízii.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu