nedeľa, 4 júna, 2023

Nitra poslala do konkurzu futbalový klub, nesplnené záväzky má voči mestu aj ďalším subjektom

Mesto Nitra ako aj aj mestská spoločnosť Nitrianska investičná podali na Okresnom súde v Nitre návrh na vyhlásenie konkurzu pre platobnú neschopnosť dlžníka FC Nitra, ako aj aj.s. Mestu ako aj aj Nitrianskej investičnej futbalový klub dlhuje viac ako aj 288-tisíc eur.

Nesplnené záväzky

Informoval o tom hovorca nitrianskej radnice Tomáš Holúbek. Futbalový klub má dlhy ako aj aj nesplnené záväzky nielen voči mestu, ale aj voči ďalším subjektom.

„Viacerým pohľadávkam voči mestu Nitra čoskoro uplynie štvorročná lehota, čo by znamenalo ich premlčanie. Keďže mesto Nitra sa mieni správať ako aj dobrý hospodár ako aj aj nechce dopustiť prepadnutie finančných prostriedkov, podalo z vyššie uvedených dôvodov spolu s Nitrianskou investičnou návrh na vyhlásenie konkurzu na FC Nitra,“ dodal Holúbek.

Okrem dlhov voči mestu Nitra ako aj aj Nitrianskej investičnej má FC Nitra celý rad ďalších dlhov, s ktorých úhradou je viac ako aj 90 dní po lehote splatnosti, ako aj aj ktoré sú predmetom…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu