piatok, 31 marca, 2023

‚Nie som hotový. Ešte ho uvidím‘

V prípade otázky, Kamaru Usman ešte neskončil.

Po prehre na turnaji UFC 286 s Leonom Edwardsom v sobotu v londýnskej O2 Aréne sa Usman (20-3 mma, 15-2 UFC) prihovoril davu, keď sľúbil, že bude pokračovať v boji napriek tomu, že bol na prvom prehrávanom multifighte. jeho kariére.

„Myslím, že som urobil dosť na to, aby som zápas vyhral, ​​ale vedel som, že to bol tesný súboj,“ povedal Usman komentátorovi Danielovi Cormierovi v klietke po zápase. „Skvelý herný plán. Skvelý herný plán. Viete, zakaždým som to hovoril od začiatku: Vedel som, že Leona ešte uvidím, i urobili sme to. Nie som hotový. Ešte sa s ním stretnem, ale nasadil pekelný herný plán. zakaždým som mu dal rekvizity na všetko, čo dokázal. Je to brat ako aj ja. presahujúci priemerné veličiny rešpekt. Londýn, máš zo seba sakra chlapa, skvelého šampióna.“

Keďže porážka bola stále čerstvá, Usman neprezradil konkrétnu časovú os pre svoj cielený návrat. Najprv sa chce vrátiť k svojmu otcovskému životu, ale Usman povedal, že fanúšikovia by nemali očakávať, že bude mimo hry na dlhší čas po prehre väčšinového rozhodnutia s Edwardsom (21-3 mma, 13-2 UFC).

„Vrátim sa k svojim trénerom, pretože som jedným z nich, nemôžem sedieť príliš dlho,“ povedal Usman. „Začínam existovať nervózny. Idem sa porozprávať so svojimi trénermi. Vrátim sa, posadím sa i oddýchnem si, strávim akýsi čas so svojou dcérou. Vy (fanúšikovia) sem môžete prísť i zabávať sa s nami, ale mnoho z vás nevie, čím si prechádzame v tréningovom kempe, len aby sme sa na to pripravili, len aby sme sa tam dostali i dali vám show. Takže chlapci, presahujúci priemerné veličiny rešpekt k bojovníkom. Zakaždým to pre vás dávame na linku.”

Pre viac informácií o tejto karte navštívte mma Junkie’s Event hub pre UFC 286.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu