sobota, 3 júna, 2023

Neuveriteľné, že Williams smie konkurovať zariadeniam „20 rokov zastaraných“ · RaceFans

Šéf tímu Williams James Vowles plánuje veľké zmeny, ale hovorí, že je ohromený tým, čo dosiahli, vzhľadom na to, aké zastarané sú časti ich prevádzky v porovnaní s ich súpermi.

Vowles pomohol Mercedesu doviesť k ôsmim titulom majstrov konštruktérov, kým sa pripojil k Williamsu, ktorý vlani skončil v šampionáte štvrtýkrát za posledných päť sezón. V exkluzívnom rozhovore pre RaceFans Vowles povedal, že sa mu uľavilo pozitívne prijatie, ktoré mal vo svojom novom tíme.

„V prvom rade sú všetci od prvého dňa značne vítaní,“ povedal. „Strach, ktorý máte v takýchto prostrediach, je zakaždým to, či vám tím otvorí náruč alebo nie, alebo či sa nebude báť zmeny alebo, čo je ešte horšie, odmietne vás ako aj zmenu. ako aj aj povedal by som, že je to značne mnoho v tábore tímu je pripravený na evolúciu, pripravený na transformáciu. Vie, že nemôžeme pokračovať tak, ako aj sme.“

Prevzal ho od Josta Capita, ktorý strávil dva roky ako aj šéf tímu, keď nahradil Simona Robertsa, ktorý bol poverený vedením tímu po tom, čo Dorilton Capital v roku 2020 kúpil tím od svojej zakladajúcej rodiny Williams. Williams za ten čas prekonal „viacnásobné zmeny smeru“, povedal Vowles, ako aj aj potrebuje celkovú opravu, aby sa stal konkurencieschopnou prevádzkou.

Hovorí, že zamestnanci majú „otvorenú myseľ“, pokiaľ ide o rozsah požadovaných zmien. „Všetko, čím sme si doteraz prešli, pokiaľ ide o to, čo chceme dosiahnuť nie tento rok, ale v priebehu nasledujúcich rokov, znamená úplné prekopanie, vykopanie, rozbitie, štrukturálne zmeny,“ povedal.

Od svojho príchodu do Grove pred tromi mesiacmi začal Vowles s reštrukturalizáciou riadiacej časti operácie, ktorej podrobnosti budú čoskoro oznámené.

„Počas posledných dvoch alebo troch týždňov sme začali zavádzať dobrý súbor prvkov manažérskeho tímu. Je toho ešte viac. Existuje viac podpisov, ktoré budú verejné v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov ako aj aj z toho začnete vidieť, čo…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu