pondelok, 25 septembra, 2023

Nate Diaz dúfa v návrat do UFC, súboj o titul po zápase Jakea Paula

DALLAS – Keď sa jeho debut v boxe vs. Jake Paul stal oficiálnym, Nate Diaz sa v tlačovej správe konkrétne zmienil o tom, že jeho zámerom je vrátiť sa späť do UFC.

V utorok po tlačovej konferencii pred zápasom na podujatí 5. augusta v American Airlines Center Diaz zdvojnásobil svoj plán vrátiť sa k propagácii mma, s ktorou strávil 15 rokov.

„To je možnosť, UFC,“ povedal Diaz. „Rád by som sa (vrátil). Na konci dňa by som sa chcel vrátiť ako aj i bojovať o titul majstra sveta. Ak nie, budem musieť vytvoriť svoj vlastný titul majstra sveta ako aj i dať mi to najlepšie. Tiež by som sa chcel vrátiť do UFC alebo bojovať s držiteľmi opasku v boxe.“

Pokiaľ ide o mma, Diaz uviedol, že ide o UFC alebo krach. Napriek ďalším potenciálnym nápadníkom na trhu, ktorí by mohli mať záujem o konverzáciu, Diaz povedal, že má záujem výlučne o najvýznamnejšiu propagáciu mma na svete.

„Práve teraz má UFC najlepších bojovníkov na svete ako aj i má ich už roky,“ povedal Diaz. „Snažím sa bojovať s najlepšími.“

Obchodné rokovania medzi Teamom Diaz ako aj i UFC mali v niektorých časoch väčší úspech ako aj i v iných menej. Čo sa týka jeho citov k značke ako aj i Dana White, Diaz naznačil, že rešpektuje jeho bývalú propagáciu.

„Super – náš vzťah bol zakaždým skvelý,“ povedal Diaz.

Zdá sa, že tento rešpekt je momentálne vzájomný, keďže White naklonil Diazovi čiapku, keď sa ho mma Junkie nedávno spýtal na potenciálne budúce stretnutie.

„Milujeme Natea,“ povedal White 15. apríla o tlačová konferencia v Kansas City, Mo.. „Neviem (o budúcnosti). Uvidíme.“

Diaz, teraz 38-ročný, odišiel z propagácie po uzavretí zmluvy v septembri. Z propagácie odišiel víťazstvom v podaní proti Tonymu Fergusonovi v improvizovanom hlavnom turnaji UFC 279.

Pre viac informácií o zápase navštívte centrum mma Junkie pre Paul vs. Diaz.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu