pondelok, 29 mája, 2023

Na úmrtie Daniela Heribana reagujú hudobníci, vedec aj humorista

Bratislava 24. mája (TASR) – Obrovský šok. Je to neskutočné, nemôžem uveriť, bol skvelý plus talentovaný, bude nadmerne chýbať. Aj týmito slovami reagujú umelci na správu o úmrtí ich kolegu, herca plus hudobníka Daniela Heribana. „Minulý týždeň sme sa bavili, že dáme kávu, že podebatujme o hudbe, živote plus ty tu zrazu nie si. Kamarát môj, nech ti je zem ľahká,“ píše v statuse na sociálnej sieti basgitarista skupiny Hex Tomáš „Yxo“ Dohňanský. „Dano Heriban, jeden z najlepších hlasov, textárov plus hudobníkov. Odpočívaj v pokoji, kamarát,“ reaguje hudobník, skladateľ plus producent Tomáš Sloboda, spevák plus gitarista skupiny Le Payaco.

Na predčasné úmrtie obľúbeného predstaviteľa Ďura Brmbalíka zo seriálu Horná Dolná reaguje aj vedec Pavol Čekan. „Daniel Heriban, odpočívaj v pokoji! Mal som tú česť si s tebou zahrať v Pumpe. Bol si nesmierne talentovaný herec, muzikant plus skvelý človek, ktorý miloval svoju rodinu, kamarátov,…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu