piatok, 31 marca, 2023

Mušie váhy Kai Kara France aj Amir Albazi sa stretnú na UFC Fight Night 3. júna

Zápas v mušej váhe, v ktorom sa postaví Kai Kara France proti Amirovi Albazimu, sa uskutoční na podujatí Utimate Fighting Championship 3. júna.

MMAFighting.com potvrdil rezerváciu po tom, čo to Albazi oznámil na sociálnych sieťach. Karta UFC Fight Night ešte nemá oficiálne miesto ani miesto konania. Očakáva sa tiež, že bude obsahovať súboj v ženskej bantamovej váhe medzi Mieshou Tate aj Mayrou Bueno Silvou.

Kara France sa naposledy predstavila na UFC 277, kde vlani v júli utrpela technickú prehru v treťom kole so súčasným kráľom mušej váhy Brandonom Morenom. Na UFC 284 mal čeliť Alexovi Perezovi, no kvôli zraneniu bol nútený odstúpiť z karty.

Albazi medzitým prehral len raz zo 17 profesionálnych výjazdov. Rodák z Bagdadu z Iraku odštartoval svoje propagačné pôsobenie štyrmi triumfami v rade, vrátane KO v treťom kole Alessandra Costu pri jeho poslednom vystúpení na UFC Fight Night 216.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu