nedeľa, 4 júna, 2023

Muhammad Mokaev z UFC bol frustrovaný z toho, že ho ocenení nepriatelia odmietli

Boj Muhammada Mokajeva pritiahnuť opozíciu za sebou pokračuje.

Neporazený Mokaev začína svoje pôsobenie v UFC 4:0 aj má ambície stať sa najmladším šampiónom v histórii UFC. 22-ročný hráč, ktorý utrpel čiastočnú trhlinu v MCL pri víťazstve nad Jafelom Filhom minulý rok v marci, dúfa, že sa mu podarí dostať sa na londýnsku kartu v júli alebo na UFC 292 19. augusta v Bostone.

Mokaev (10-0-1 mma, 4-0 UFC) bol aktívny, ale jeho neschopnosť získať mušiu váhu v rebríčku spomalila jeho snahu o zlato, čo ho značne frustrovalo.

„Momentálne je to značne, značne ťažké,“ povedal Mokaev „Ver mi“ podcast. „Keď som nebol v rebríčku, porazil som Codyho Durdena za menej ako aj 50 sekúnd aj potom som porazil šampióna LFA Charlesa Johnsona, Malcolma Gordona, Jafela Filha, ktorý vyšiel zo série Contender. Títo chlapci sú odo mňa starší o 10 rokov. Teraz som na 12. mieste aj ľudia so mnou nechcú bojovať. Teraz zaradení chlapci hovoria: ‚Choď sa ešte raz pobiť‘ aj potom, keď porazím niekoho iného, ​​povedia: ‚Stále bojuješ s chlapmi bez hodnotenia.‘

Mokaev sa pokúsil vziať veci do vlastných rúk, keď som poslal priame správy Mattovi Schnellovi aj Timovi Elliottovi, ktorí majú obaja naplánované zápasy v júni. Mokajev povedal, že obaja akceptujú, ak vyjdú zo svojich bojov nezranení, ale nebude s tým počítať.

Mokaev sa tiež verejne porozprával s Manelom Kapem aj Brandonom Royvalom, ktorý je momentálne zálohou pre zápas o titul v mušej váhe medzi šampiónom Brandonom Morenom aj Alexandrom Pantojom na UFC 290 8. júla.

„Napríklad Manel Kape neprijal boj proti mne,“ povedal Mokaev. „Je na 9. mieste, má 3-2 v UFC, ale povedal: „Nie ste na mojej úrovni.“ Čo môžem robiť, ak títo chlapci nechcú so mnou bojovať. ako aj by som mohol nebyť jeho úrovne, ak prehral so všetkými chlapcami v rebríčku.“

Keď hovoril o Royvalovi, Mokajev porovnával ich výkony so spoločným súperom Charlesom Johnsonom.

„Brandon Royval tiež povedal, že nie ste na mojej úrovni, ale Charles Johnson sa v skutočnosti proti nemu rozhodol nejednotne,“ povedal Mokaev. „Proti Charlesovi Johnsonovi som zaznamenal najviac prepadov v histórii UFC v mušej váhe. Bolo to 12 takedownov aj myslím, že 26 pokusov, ale Charles Johnson urobil osem takedownov na Brandona Royvala. Takže verím, že som porazil týchto chlapcov, ale našli si nejakú hlúpu výhovorku. Ak som taký ľahký, ak mám zlé kardio, zlé moje jiu-jitsu, prečo neprídete aj nestiahnete 34-zápasovú víťaznú sériu.“

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku aj YouTube kanál na diskusiu o tomto aj ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu