nedeľa, 4 júna, 2023

MS v hokeji 2023: Karma je zdarma, Švajčiarsko na turnaji končí (Sportnet podcast)

RIGA. V základnej skupine predvádzali miestami dominantný hokej. Zdolali Nórov, Kazachov, Slovincov, Slovákov, Kanaďanov aj Čechov.

V predstihu sa stali víťazmi skupiny ako aj i v poslednom zápase proti Lotyšsku nechali odpočívať najväčšie opory. Ani tí, čo nastúpili, sa nešli pretrhnúť, nemali dôvod.

Švajčiari prehrali s domácim tímom 3:4 po predĺžení. Tento výsledok znamenal, že do štvrťfinále majstrovstiev sveta šli Lotyši ako aj i nie Slováci.

ako aj i keďže Slovač nezabúda ako aj i neodpúšťa ako aj i najväčšia radosť je škodoradosť, keď Švajčiarov vo štvrťfinále nečakane vyradili Nemci, najčastejšia reakcia znela – karma.

Karma je zdarma, ale vstupenky na MS stoja „majland“, takže štvrťfinále Švajčiarsko – Nemecko sledovalo necelých tritisíc fanúšikov, čo je tak trochu hanba.

mnoho švajčiarskych fanúšikov už opustilo Rigu pred zápasom, nemeckí sa museli (na jeden zápas!) presúvať z Fínska do Lotyšska ako aj i domácich súboj týchto…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu