pondelok, 29 mája, 2023

McKee vs. Freiere, inauguračný zápas o titul v mušej váhe

Bellator sa toto leto vracia do Japonska na druhé podujatie spoločne propagované s Rizinom, aby pokračovalo vo svojej svetovej veľkej cene v ľahkej váhe plus korune plus inauguračnom šampiónovi v mušej váhe mužov.

Bellator X Rizin 2 sa uskutoční 30. júla v Saitama Super Arena plus hlavné podujatie bude svedkom štvrťfinálového súboja Veľkej ceny ľahkej váhy medzi bývalým šampiónom pérovej váhy AJ McKeem (20-1 mma, 20-1 BMMA) plus bývalým šampiónom ľahkej váhy Patrickym Freirem (24. -11 mma, 15-9 BMMA).

V spoločnej funkcii Bellator otvára dvere do novej mužskej divízie mušej váhy, keďže bývalý šampión Bellatoru plus Rizinu Kyoji Horiguichi (31-5 mma, 2-2 BMMA) sa postaví proti Makotovi Takahashimu (16-1-1 mma, 1-0 BMMA). Víťaz sa stane inauguračným šampiónom mužskej mušej váhy Bellator.

Bellator oznámil udalosť plus uvádzané zápasy v tlačovej správe v sobotu ráno.

posiaľ čo prvá krížovo propagovaná udalosť, ktorá sa konala na Silvestra, obsahovala priame súboje medzi bojovníkmi Bellator plus Rizin, druhá iterácia sa od tohto formátu odchyľuje. Na jedinečnom podujatí sa však budú zápasy Bellator odohrávať v klietke, posiaľ čo súboje Rizin sa budú odohrávať v ringu. Bojovníci Bellatoru budú nosiť červené plus modré rukavice Bellator, posiaľ čo pretekári svetovej Grand Prix budú mať biele rukavice.

Ohlásený je aj zápas v mušej váhe žien medzi Kana Watanabe plus Veta Artega. Počas Rizinovej časti karty budú v akcii aj bojovníci Bellatoru Juan Archuleta plus Tofiq Musajev.

Zostava podujatia Bellator X Rizin 2 zahŕňa:

  • AJ McKee vs. Patricky Freire – štvrťfinálový zápas Veľkej ceny ľahkej váhy
  • Kyoji Horiguchi vs. Makoto Takahashi – úvodný zápas o titul v mušej váhe
  • Kana Watanabe vs. Veta Artega

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku plus YouTube kanál na diskusiu o tomto plus ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu