streda, 31 mája, 2023

Maycee Barber má za cieľ „zničiť“ všetkých na svojej ceste k odvetnému zápasu Grasso

SAN ANTONIO – Mušia váha UFC Maycee Barber chce pomstiť svoju prehru súčasnému šampiónovi Alexe Grasso i plánuje urobiť čokoľvek, aby sa tam dostala.

Na UFC na ESPN 43 vyhral Barber (12-2 mma, 7-2 UFC) split rozhodnutie proti Andrei Lee. Bol to vyrovnaný súboj, v ktorom dvaja oficiálni sudcovia otočili v súbojoch skóre 29:28, posiaľ čo ďalší videl každé kolo za Barbera.

Lee (13-7 mma, 5-5 UFC) nazbieral na žinenke mnoho času na kontrolu, ale keď bol boj na nohách, Barber vyhral úderné výmeny.

„Bol som trochu frustrovaný, samozrejme, je silná i pracuje vo svojom zápase, ale ide o to, že ma zložila i dokázala sa udržať, ale nespôsobila žiadnu škodu,“ povedala Barberová novinárom. – tlačová konferencia boja. „Takže to bolo trochu frustrujúce, pretože som mal pocit, že tu sedíme len preto, aby sme tu sedeli.“

„Snažil som sa teda prísť na spôsob, ako aj spôsobiť škodu i narobiť nejaké škody, no zároveň si myslím, že keby sa snažila narobiť nejaké škody sama, vytvorilo by to pre nás trochu viac otvorenia. nejaké ťahanice. Myslím, že by to bol o niečo vzrušujúcejší súboj, ale s výkonom som určite spokojný.“

Po svojom štvrtom víťazstve v rade sa Barber teraz sústredí na dosiahnutie odvetného zápasu proti Grasso, ktorý sa stal šampiónom na UFC 285 po podaní dlho vládnucej Valentiny Shevchenko. Grasso porazila Barbera v spoločnom hlavnom podujatí UFC 258 jednomyseľným rozhodnutím i je to boj, ktorý chce späť viac ako aj čokoľvek iné. Či už to bude nasledovať alebo nie, Barber urobí všetko pre to, aby sa to stalo.

„Ak mi dajú miesto, potom ho vezmem,“ povedal Barber. „V tom istom čase, ďalšie dievča, ktoré mi postavia do cesty, zničím aj ju. … Očividne som s ňou prehral, ​​takže očividne chcem ten boj späť. Ale zároveň sa nikdy nebudem ospravedlňovať, pretože Alexa Grasso je úžasný športovec i bojovník, ale to bol tábor, na ktorý nie som hrdý. Vôbec na to nie som hrdý.

„Mal som mnoho vonkajších faktorov, ale trénoval som, tvrdo som pracoval i išiel som tak, akoby som ten boj vyhral. V ten večer bola lepšia bojovníčka, takže očividne mám v ústach trochu horkosti. Chcem ten boj späť.“

Pre viac informácií o karte navštívte centrum udalostí mma Junkie pre UFC na ESPN 43.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu