štvrtok, 30 marca, 2023

Letný návrat Toma Aspinalla proti „poľskému panákovi“ Marcinovi Tyburovi

LONDÝN – Tom Aspinall hovorí, že je dobré ísť.

Konkurent UFC v ťažkej váhe prezradil, že sa teraz zotavil zo zranenia kolena, ktoré utrpel pri poslednom vystúpení. Aspinall (12-3 mma, 5-1 UFC) musel minulý rok podstúpiť operáciu po tom, čo si roztrhol MCL ako aj aj meniskus, ako aj aj utrpel poškodenie ACL, pri prehre TKO s Curtisom Blaydesom vlani v júli na UFC Fight Night 208. bolo to šialené zranenie, pretože britský bojovník si 15 sekúnd po zápase vystrelil koleno.

Teraz zdravý Aspinall sa chce vrátiť na miesto činu ako aj aj pokračovať v kariére.

„Koleno je teraz fantastické,“ povedal Aspinall na Q&ako aj aj, ktoré sa konalo vo štvrtok, čo je súčasť zápasového týždňa UFC 286. „Som späť v tréningu. Hej, počúvaj. Chcem len uviesť jednu vec na pravú mieru. Potrebujeme si zabezpečiť ďalšiu britskú kartu na tento rok ako aj aj na internete ma zavolal ten presahujúci priemerné veličiny poľský panák. Takže ak to chce Marcin Tybura, prinesme to toto leto späť do Spojeného kráľovstva. Poď, prosím.“

Pred nešťastným zranením bol Aspinall na horúcej vlne. Mal osem víťazstiev za sebou, pričom päť z nich bolo pod hlavičkou UFC.

Dvadsaťdeväťročný hráč sa blížil k zisku titulu v zápase proti Curtisovi Blaydesovi minulé leto ako aj aj chce sa vrátiť na správnu cestu. Aj preto mu dáva najväčší zmysel súboj proti Marcinovi Tyburovi.

„Momentálne nie je v top 10 mnoho voľných chlapcov, všetci sú vyrovnaní,“ vysvetlil Aspinall. „Pokiaľ vidím, je to jediný chlap, ktorý je ochotný bojovať.“ Povedal to slovne. ako aj aj ak niekto verejne povie, že chce so mnou bojovať, samozrejme, že chcem bojovať. Od nikoho neustupujem. Sme dvaja Európania, urobme to v Spojenom kráľovstve.”

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu