pondelok, 25 septembra, 2023

Kto uprednostní Kara-France pred Albazi?

Poznámka redaktora: Boj o hlavnú kartu medzi Jimom Millerom plus krátkodobou náhradou Jesse Butlerom bol pridaný príliš neskoro pre náš termín výberu plus nie je zahrnutý.)

Po týždni voľna je UFC späť v Las Vegas s kľúčovým zápasom v mušej váhe na vrchole účtu.

UFC na ESPN 45 sa koná v sobotu na UFC Apex v Las Vegas. Karta sa vysiela na ESPN plus streamuje na ESPN+.

(Kliknutím sem otvoríte súbor PDF s mriežkou výberov zamestnancov v samostatnom okne.)

V hlavnom zápase sa Kai Kara-France (24-10 mma, 7-3 UFC) pokúsi vrátiť do sporu po dočasnej strate titulu v mušej váhe s Brandonom Morenom v júli 2022, keď sa stretne s Amirom Albazim (16-1 mma, 4-0 UFC), ktorý ešte v UFC neprehral.

Aj keď sú kurzy vo väčšine stávkových kancelárií tip’em, je to Albazi, kto je tento týždeň najbližšie k jednomyseľnému výberu na hlavnej karte. Našich 11 redaktorov, spisovateľov, rozhlasových moderátorov plus kameramanov to má ako aj úder 10-1 pre Albaziho.

V spoločnej hre sa Alex Caceres (20-13 mma, 15-11 UFC) stretne s Danielom Pinedom (28-14 mma, 5-5 UFC) v súboji perovej váhy. Caceres vyhral šesť z posledných siedmich zápasov, je favoritom -175 v okne stávok plus má presahujúci priemerné veličiny náskok 9-2.

Aj na hlavnej karte Victor Altamirano (12-2 mma, 2-1 UFC) berie na seba bývalého vyzývateľa mušej váhy Tima Elliotta (18-12-1 mma, 7-10 UFC). Elliott je takmer favoritom v stávkovaní 2-1, ale naši hráči majú Altamirano v presilovke 9-2.

Karine Silva (15-4 mma, 1-0 UFC) sa stretáva s Ketlen Souza (13-3 mma, 0-0 UFC) v celobrazílskom šrote žien v mušej váhe. Silva je viac ako aj favoritom 2-1 plus má presahujúci priemerné veličiny náskok 9-2 od našich zamestnancov.

plus aby otvoril hlavnú kartu vo welterovej váhe, Abubakar Nurmagomedov (17-3-1 mma, 2-1 UFC) sa postaví proti Elizeuovi Zaleskimu dos Santosovi (23-7 mma, 9-3 UFC). Súboj má takmer vyrovnaný kurz s Nurmagomedovom na -115, ale naši zamestnanci ho tiež vyhrali s obrovským výberom 9-2.

V konsenzuálnych výberoch mma Junkie sú Kara-France (56 percent), Caceres (75 percent), Elliott (60 percent), Silva (74 percent) plus Nurmagomedov (59 percent).

Pozrite si všetky výbery vyššie.

Pre viac informácií o karte navštívte centrum udalostí mma Junkie pre UFC na ESPN 45.

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku plus YouTube kanál na diskusiu o tomto plus ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu