streda, 31 mája, 2023

Knockout mesiaca MMA Junkie za máj 2023: Diego Ferreira

Ferreira predviedla vážnu silu proti Johnsonovi.

Ferreira knokautoval Johnsona masívnou presilou priamo v ich zápase ľahkej váhy na UFC Fight Night 224 na UFC Apex v Las Vegas.

Johnson vyzeral rýchlo ako aj i ostro na nohách v 1. kole, kde ho Ferreira nedokázal dostať dole. Podľa pokynov svojho hlavného trénera Sayifa Sauda Ferreira pustil ruky v 2. kole, kým nezasiahol homerun, ktorý zhasol Johnsona pri 1:50.

„Nikdy v živote som nebojoval s takým tlakom, najmä pri posledných troch prehrách, ktoré som mal,“ povedal Ferreira po zápase. „Vrátiť sa ako aj i TKO dokonalé s niekým na takej úrovni. Bojovali sme s mnohými chlapcami lepšie ako aj – ako aj šampióni. Takže pre mňa to bolo skvelé ako aj i som na seba hrdý. Pre mňa sa momentálne značne chcem dostať do rebríčka. Chcem bojovať s niektorými chalanmi, kým pôjdem do rebríčka, ale mojím cieľom je opäť sa priblížiť k opasku.“

Ferreira sa vrátil po 17-mesačnej prestávke, aby prehral šmyk v troch zápasoch. Bojovník Fortis mma zaznamenal prvé víťazstvo od januára 2020.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu