pondelok, 29 mája, 2023

Kavanagh vs. Collins medzi 6 zápasmi pridaný do Bellator 299 23. septembra


Bellator mma načítava svoju ďalšiu kartu v Dubline s množstvom miestnych talentov.

Organizácia vo štvrtok oznámila, že rezervovala šesť nových zápasov na podujatie 23. septembra v 3Arena v Dubline. Zdá sa, že bojová karta s názvom Bellator 299 má svoju hlavnú kartu na štyri zápasy – aj keď sa to smie kedykoľvek zmeniť – s Johnny Eblen vs. Fabian Edwards pre remienok strednej váhy ako aj hlavný ťahák. čerstvý zápas, ktorý to otvorí, je súboj pérovej váhy medzi Sinead Kavanagh (9-5) aj Sarou Collins (4-0).

Bývalá vyzývateľka na titul Kavanagh má za cieľ sériu troch víťazstiev, čo by bola jej najdlhšia séria od začiatku kariéry za stavu 4:0. Vo februári 2022 Írka prekonala Leah McCourtovú v bodovacích kartách aj tento rok vo februári sa vrátila, aby to isté bodla proti Janay Hardingovej. Porážka ženy známej ako aj „KO“ by znížila jej firemný rekord na 0,500 aj priradila by ju k najväčším stratám zo všetkých bojovníčok, ktoré by vstúpili do klietky Bellator.

Austrálčanka Collinsová zaznamenala presahujúci priemerné veličiny úspech pri svojom debute v Bellatore v marci, keď tesne po polovici prvého kola znamenala prvý zápas v jej mladej kariére proti bývalej držiteľke opasku Invicta Fighting Championships Pam Sorensonovej. rodnej Austrálii aj prvý skončil v úvodnom frame.

Päť ďalších zápasov je momentálne naplánovaných ako aj predbežné na vyúčtovaní, ako aj ho zverejnil Bellator. Vrcholom v tejto sérii je súboj v poloťažkej váhe medzi britským zakončovateľom Lukom Trainerom (7-1) aj „kapitánom Litvy“ Laurynasom Urbonaviciusom (14-1). Medzi ďalšie zápasy patrí zápas v ľahkej váhe, v ktorom sa postaví Škótčan Mark Ewen (4-0) proti francúzskemu Noahovi Gugnonovi (1-1), 145-librová aféra „neprekonaných kolízií“, keď sa Ír Kenny Mokhonoana (5-0) postaví proti Joshovi O’Connorovi. (4-0) z Walesu, slamová váha „Beasty Barbie“ Chiara Penco (8-3) aj 23-ročný zázračný dospelá osoba mužského pohlavia Mackenzie Stiller (1-0) aj bitka welterovej váhy medzi Talianom Nicolom Sollim (4-1, 1 NC) aj parížsky power puncher Romain Debienne (9-4).

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu