piatok, 22 septembra, 2023

Kapela Sebastian predstavuje novinku Nevinná

Bratislava 16. septembra (TASR) – Česká kapela Sebastian predstavila novinku s názvom Nevinná, ktorú vydávajú spoločne s kapelou Poetika. Skladba je avízom na očakávaný album, ktorý vydajú 22. októbra. TASR o tom informoval PR manažér Tomáš Karpel.

Postupným prerodom z hviezdy pre násťročných si spevák Sebastian Navrátil, Dominik Smutný ako aj aj Ondřej Turták úspešne budujú renomé uznávanej ako aj aj rešpektovanej hudobnej skupiny, ktorej sila je predovšetkým na koncertných pódiách. Pritvrdili v hudbe, v textoch sa frontman ako aj aj zdroj opiera o zložitejšie témy ako aj aj životné skúsenosti ako aj aj výrazne sa posunul aj koncertný prejav.

„Pieseň vznikla začiatkom roka, vtedy ešte s inou slohou ako aj aj spontánnym refrénom, ktorý som zaspieval na prvý pokus. Pred dvoma mesiacmi nabrala pieseň ešte väčší význam, keďže som po desiatich rokoch ukončil svoj vzťah. Spolu s Ondrom Brejškom z Poetiky sme prepísali slohy do terajšieho znenia, aby vystihovali moje…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu