piatok, 7 októbra, 2022

Kanada uštedrila Slovensku hokejovú lekciu. Katastrofa, čo sa udialo na ľade, vraví po debakli Sýkora (video+foto)

Slovenskí hokejoví reprezentanti do 20 rokov utrpeli vo štvrtkovom druhom zápase na majstrovstvách sveta v Edmontone vysokú prehru 1:11 s domácimi Kanaďanmi, jediný gól ako aj aj svoj tretí na turnaji strelil za stavu 0:6 v druhej tretine Matej Kašlík.

Hokejová lekcia

Šimona Latkóczyho vystriedal v slovenskej bránke po úvodnej tretine za stavu 0:4 Tomáš Bolo. V drese „javorového listu“ zažiaril šesťbodový Mason McTavish, ktorý strelil štyri góly ako aj aj pridal dve…