nedeľa, 4 júna, 2023

Jorge Masvidal reaguje na kompliment Georgesa St-Pierra od Joea Rogana

Komentátor UFC Joe Rogan sa okolo bojových športov pohybuje už desaťročia.

Spolu s dlhoročným sústredením na šport prichádza množstvo vedomostí aj Rogan očividne verí, že uchádzač o welterovú váhu Jorge Masvidal je lepším bojovníkom ako aj člen Siene slávy UFC aj bývalý šampión dvoch divízií Georges St-Pierre.

V nedávnej epizóde Skúsenosť Joea RoganaRogan uviedol, že Masvidal (35-16 mma, 12-9 UFC) je „na inej úrovni“ v porovnaní s GSP (26-2 mma, 20-2 UFC), aj to na základe vývoja hry aj opozície, ktorú títo dvaja bojovníci majú. čelili počas celej svojej kariéry.

„Joe sleduje šport večne aj je naozaj ako aj encyklopédia,“ povedal Masivdal pre mma Junkie Radio. „Bol som práve s Joeom, vrátil som sa z Texasu. Rozprávame sa ako aj o boxe aj neexistuje meno, ktoré by som vyhodil, že by tento chlapík nepoznal aj nestrávil 20 zápasov tohto jednotlivca. … Každý zápas, každý bojovník, ktorého som vychoval, povedal: ‚Áno, pamätám si toho aj toho, vytiahol ho v siedmom kole.‘ Je to len encyklopédia bohatstva pre tento šport.

„Takže, aby ma považoval za jedného z najlepších bojovníkov, akých som kedy žil, je – kurva chlape, to je pre mňa skutočný životný zárez, človeče.“ Ten chlap, považujem ho za skutočného znalca tohto športu. Hovorí tomu, aký je, aj podobne v bojoch. Nemyslím si, že je zaujatý chlap. Takže sa mi značne páči aj jeho komentár. Len mám pocit, že je to sakra úžasné, že ma tam takto postavil.“

Roganovo porovnanie vyvolalo veľkú reakciu komunity mma, čo mnohých podnietilo spochybňovať jeho úroveň triezvosti, keď urobil komentáre. Na papieri sú rekordy aj úspechy medzi St-Pierre aj Masvidal značne odlišné, hoci obaja bojovníci patria medzi najpopulárnejších v histórii welterovej divízie, s pôsobivými zvýraznenými kotúčmi.

Masvidal oceňuje, že je spomenutý v rovnakej triede ako aj GSP. Uvedomuje si však aj to, že počas svojej kariéry bojoval s určitým typom bojovníka. Pokiaľ bude súťažiť na vysokej úrovni, Masvidal sľubuje prekonať tieto diery vo svojej hre, aby dosiahol titul. Bude mať príležitosť dostať sa bližšie, ak sa mu podarí prekonať bývalého vyzývateľa titulu Gilberta Burnsa na UFC 287.

„Zápasníci mi neustále spôsobovali mnoho problémov aj podobne, ale sú to určité typy zápasníkov, ktorí popierajú akciu tým, že sa neustále zastavia, čuchajú v rozkroku aj podobne,“ povedal Masvidal. „Zároveň mám pocit, že s ktorýmkoľvek z týchto chalanov by som si mohol dobre počínať, ak by ma neomotali rukami, aj ak by aj áno, ak sa mi podarí včas vykĺznuť, vieš?

„Ale ako aj každý v mojom športe, aj ja chcem bojovať len s tými zasranými najlepšími. Ale o GSP sa teraz nebojím, pretože nebojuje. Takže, je to len on-hovorí, ona-hovorí. Bojím sa o každého chlapa, ktorý je momentálne aktívny aj je v prvej päťke. To sú chlapci, o ktorých sa bojím aj chcem im kurva ublížiť, človeče. Najmä zápasníci.“

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu