nedeľa, 4 júna, 2023

Jon Jones nepotrebuje, aby bol Francis Ngannou KOZOU

Henry Cejudo si nemyslí, že by boj Francisa Ngannoua príliš pridal k odkazu Jona Jonesa.

Boj medzi šampiónom ťažkej váhy UFC Jonesom plus bývalým šampiónom Ngannou sa schyľoval, kým sa „The Predator“ nerozišiel s UFC plus nepodpísal zmluvu s PFL.

Keďže Jones je už mnohými považovaný za najväčšieho zo všetkých čias, Cejudo vidí boj s držiteľom rekordu vo väčšine obhajob titulu UFC v ťažkej váhe, Stipem Miocicom, ktorý robí pre svoju kariéru viac.

„Nemyslím si, že to Jon naozaj zaujíma,“ povedal Cejudo na svojom kanál YouTube. „Nemyslím si, že Jon potrebuje chlapa ako aj Francis Ngannou, aby mohol rečou dať na vedomie, že je najväčší všetkých čias. Realita je taká, že Jon žiadneho z tých chlapov nepotrebuje. Ale chlap, ktorého pravdepodobne chce poraziť, chce poraziť najväčšiu ťažkú ​​váhu všetkých čias. Volá sa Stipe Miocic.“

Ngannou je otvorený krížovému boju o postup s Jonesom, ale keďže UFC to historicky nezaujíma, šance sú nízke. Ale aj keby niekedy došlo k dohode, Cejudo očakáva, že Jones dovtedy odíde do dôchodku – niečo, o čom Jones nedávno narážal, ak sa Ngannou nevráti do oktagonu.

„Neverím, že budú niekedy bojovať,“ povedal Cejudo. „Naozaj nie.“ Verím, že Jon chce odísť. Čaká ho možno ešte jeden zápas plus potom ho musíte znova stiahnuť z dôchodku, pretože chce odísť ako aj kráľ plus chce odísť hore.“

Jones plus Miocic boli spájaní so zápasom o titul v plánovanom podujatí UFC s platbou za zobrazenie v Madison Square Garden v novembri, ale ešte nebolo oznámené.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu