streda, 31 mája, 2023

Johnny Walker z UFC je zmätený bizarným tvrdením Anthonyho Smitha

O viac ako aj týždeň neskôr Johnny Walker stále netuší, o čom Anthony Smith hovoril.

Uprostred väčšinou jednostrannej ako aj aj jednomyseľnej prehry s Walkerom 13. mája v UFC na ABC 4 sa Smith začal rozprávať so svojím súperom. Počas bojovej noci bolo ťažké zachytiť zvuk, ale teraz vieme, že Smith robil bizarné tvrdenie, keď sa boj odohrával.

„Som naštvaný, že si zaútočil na moju rodinu.“ Útočíte na moju rodinu,“ povedal Smith Walkerovi, ktorý to dal jasne najavo príspevok na Instagrame že zostáva úplne zmätený.

box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:658px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% – 2px); width:calc(100% – 2px);“>

Pokiaľ môžeme vyjadriť myšlienky rečou, Walker nikdy verbálne zaútočil na Smithovu rodinu pri príprave na UFC na ABC 4 – aspoň nie v zázname. ako aj aj ak by to urobil Walker fyzicky zaútočil na ktoréhokoľvek člena Smithovej rodiny, sme si istí, že by to bola veľká správa.

Takže váš odhad je rovnako dobrý ako aj náš v snahe prísť na to. Možno sa to nikdy nedozvieme, pokiaľ nám to Smith nevysvetlí.

The Modrý kútik je blogový priestor mma Junkie. Ak sa nám prídete sťažovať, že niečo, čo tu čítate, nie je kritická správa, je to na vás.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu