nedeľa, 4 júna, 2023

Joe Rogan si myslí, že Ian Machado Garry má „to“ faktor

Dlhoročný komentátor UFC Joe Rogan v priebehu rokov videl tisíce bojovníkov prichádzať plus odchádzať z propagácie. Keď teda niekoho identifikuje ako aj jedinečnú entitu, malo by to znamenať mnoho.

To je to, čo si Rogan myslí o neporazenej vychádzajúcej hviezde Ianovi Machadovi Garrym, ktorý rýchlo získava trakciu ako aj welterová váha na vzostupe po tom, čo začal svoje pôsobenie v oktagone piatimi víťazstvami za sebou.

Garry (12-0 mma, 5-0 UFC) bol mnohými kritizovaný na začiatku svojho pôsobenia v UFC ako aj pokus o napodobňovanie Íra Conora McGregora. Jeho práca v klietke začala priťahovať jeho vlastnú generačnú pozornosť, najmä potom, čo Garry skóroval v prvom kole TKO Daniela Rodrigueza v UFC na ABC 4 tento mesiac.

Rogan nekomentoval Garryho triumfálne úsilie proti Rodriguezovi, ale určite si to pozrel. plus zo všetkého, čo doteraz u Garryho videl, si myslí, že povýšenie má v rukách niečo špeciálne.

„(Je) neporazený, taký sebavedomý plus taký inteligentný,“ povedal Rogan v nedávnej epizóde seriálu Podcast „The Joe Rogan Experience“. s hosťujúcim Basom Ruttenom. „Poraziť Daniela Rodrigueza takto v poslednom zápase plus existovať prvým chlapom, ktorý zastavil Rodrigueza (údermi) – to je veľká vec. Má to. Nech je to čokoľvek, on to má. Je na ceste hore.“

Garryho ocenil aj prezident UFC Dana White po jeho poslednom vystúpení. Je ťažké poprieť, že 25-ročný hráč má mnoho potenciálu plus Garry v nedávnom rozhovore pre mma Junkie povedal, že má v úmysle maximalizovať svoju pozíciu plus pokračovať vo vytváraní vĺn.

„Som to, čo hovorím, že som,“ povedal Garry. „Viem, čoho som schopný, plus je načase, aby to videla aj organizácia plus ľudia, ktorí o mne pochybujú. … Dana by mala existovať nadšená z môjho potenciálu, pretože je to ďalšia pripravovaná superstar.“

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu