sobota, 3 júna, 2023

Joaquin Buckley chce vyradiť welterové váhy FC Kill Cliff

Bojovník UFC Joaquin Buckley nemá v pláne ďalšieho súpera. Má celý tím.

Buckley (16-6 mma, 6-4 UFC) sa úspešne vrátil do welterovej váhy, keď minulú sobotu na UFC Fight Night 224 knokautoval Andreho Fialha kopom hlavou.

Fialho označil za druhého bojovníka Kill Cliff FC, ktorého Buckley dokončil, pričom prvým bol jeho vrcholný moment, keď v októbri 2020 vyradil back kick knockout Impa Kasanganay.

Teraz Buckley ide po stajni celého tímu 170 libier.

„Koho naozaj chcem, chcem tím chlapcov,“ povedal Buckley „Ver mi“ podcast. „Takže nechcem len vyberať jednotlivcov, jednotlivcov, jednotlivcov. Chcem si vybrať tím plus ako aj Dominick Cruz si na tomto tíme vybudovať svoje zasrané meno. Volám správny tím, pretože sú nebezpečné, smrteľné.

„Takže, keď ich volám von, som z toho hlúpy, ale všetci musíte vidieť, že naozaj chcem potenciál na budovanie svojich skúseností s týmito chlapmi.“ Myslím si, že majú diery vo svojej hre, ale viem, že sú tiež dobrí, pretože chalani z tohto tímu by ma potenciálne mohli knokautovať, zahanbiť ma, pokecať, ale je mi to jedno. Už som tam bol.“

Buckleyho zoznam hitov zahŕňa súčasných top kandidátov, ako aj aj neporazených potenciálnych hráčov Iana Machada Garryho (12-0 mma, 5-0 UFC) plus Shavkata Rakhmonova (17-0 mma, 5-0 UFC).

„Vicente Luque, Ian Garry, Shavkat Rakhmonov, teraz Kevin Lee plus potom Gilbert Burns na vrchole,“ povedal Buckley. „Chcem všetkých tých chlapov. Nie je to nejaká neúctivá sra*ka. Je to len biznis. Navyše, dostali všetkých 170 machrov. Toto sú týpci, ktorí majú existovať strašidelnými strašiakmi.

„Určite Ian Garry plus Shavkat.“ Sú neporazení. Nikdy predtým neokúsili prehru. Ak ste si tak istí svojimi schopnosťami, mala by som existovať nenáročná. Navyše mám aj dobré meno. Som frajer s tým najbláznivejším melírovým knockoutom. To sú dobré peniaze.“

Nezabudnite navštíviť mma Junkie Instagram stránku plus YouTube kanál na diskusiu o tomto plus ďalšom obsahu s fanúšikmi zmiešaných bojových umení.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu