štvrtok, 30 marca, 2023

Jediný dospelá osoba mužského pohlavia, ktorý porazí Alexa Pereiru dúfa, že šampión UFC zvíťazí v odvetnom zápase Izraela Adesanya

Bývalý šampión welterovej váhy Jungle Fight Quemuel Ottoni konečne zažije svoj debut na pôde Spojené štáty americké, keď sa v piatok stretne s hráčom Jackson-Wink mma Chrisom Brownom na podujatí PFL Challenger Series „Second Chance“.

„Mal som debutovať v januári, ale bohužiaľ som mal výron chrbtice, takže som to odložil na marec,“ povedal Ottoni pre Sherdog.com.

Ottoni je šťastný, že smie debutovať v PFL proti kolegovi útočníkovi.

„Brown sa rád bije rovnako ako aj ja ako aj aj to bude dobré pre fanúšikov,“ povedal. „Dúfam, že presadím svoju hru ako aj aj podpíšem zmluvu.“ Čakal som dlho, kým budem mať šancu bojovať v Spojené štáty americké, kde sa všetko deje, ako aj aj nepremárnim ju.“

Ottoni je možno najlepšie známy pre víťazstvo v treťom kole v podaní nad aktuálnym šampiónom strednej váhy UFC Alexom Pereirom na Jungle Fight 82 v roku 2015. Od tohto víťazstva v zadnej nahej škrtiacej klapke sa Ottoni ako aj aj Pereira vydali úplne odlišnými kariérnymi cestami. dosiaľ čo sa „Poatan“ spočiatku rozhodol zamerať na svoju kariéru v kickboxe Glory, kde vyhral opasky v dvoch divíziách, Ottoni zostal na trati mma ako aj aj získal korunu welterovej váhy Jungle Fight asi sedem rokov po tom, čo porazil Pereiru.

Zhodou okolností bude mať Ottoni v piatok večer vo svojom rohu na Challenger Series bývalého trénera Pereiru. dosiaľ čo Ottoni očakával, že Izrael Adesanya porazí Pereiru vo svojom prvom stretnutí vlani v novembri, verí, že jeho bývalý nepriateľ by mal existovať v odvetnom zápase na UFC 287 uprednostnený.

„Vlastne som si myslel, že ‚Poatan‘ bude mať svoje najväčšie šance v prvých troch kolách ako aj aj potom bude pre neho boj ťažší, ale ‚Poatan‘ dokázal, že som sa mýlil,“ povedal Ottoni. „Vo štvrtom sa posilnil ako aj aj súboj ukončil v piatom kole. Teraz verím, že je favoritom ako aj aj samozrejme mu fandím, aby som mohol existovať naďalej jediným mužom, ktorý ho porazil v mma.“

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu