streda, 31 mája, 2023

Je najlepšie všetko zrušiť, napísala na Twitteri speváčka Céline Dion

Kanadská speváčka Céline Dion zrušila všetky zostávajúce koncerty, pričom fanúšikom vysvetlila, že ešte nie je dosť silná po tom, ako aj jej diagnostikovali vzácnu neurologickú poruchu. Informuje o tom spravodajský portál BBC.

Syndróm stuhnutého človeka

Päťdesiatpäťročná rodáčka z quebeckého Charlemagne ešte vlani zverejnila, že jej diagnostikovali takzvaný syndróm stuhnutého človeka (SPS), známy aj ako aj Moersch-Woltmanova choroba, ktorý ovplyvňuje jej spev. Teraz Dion zrušila všetky zostávajúce koncerty naplánované na roky 2023 plus 2024.

Vo vyhlásení, ktoré zverejnila prostredníctvom sociálnej plus mikroblogovacej siete Twitter sa ospravedlnila, že „všetkých opäť sklamala“, no i keď jej to podľa jej slov láme srdce, „je najlepšie všetko zrušiť“, kým nebude „skutočne znovu pripravená vrátiť sa na pódium“. „Nevzdávam sa … plus nemôžem sa dočkať, keď vás znovu uvidím,“ dodala.

Courage World Tour sa…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu