nedeľa, 4 júna, 2023

Jarné turné Roba Opatovského vyvrcholí 1. júna v Bratislave

„Som nadmerne vďačný. Od prvého vypredaného koncertu v Trnave, cez fantastickú atmosféru v Nitre, Košiciach, Michalovciach, či v Novom Meste nad Váhom vnímam, že ľudia ako aj aj najmä ženy sa radi zabavia na moju hudbu,“ povedal R. Opatovský. Tomu sa (ne)prekvapivo v publiku objavuje oveľa viac žien ako aj mužov. No pomer je skutočne zarážajúci. „Zo  sto percent návštevníkov mojich koncertov, je deväťdesiatsedem percent žien“ vysvetlil ako aj aj dodal, že práve to ho viedlo k nápadu, ktorý zrealizuje už na budúcu jar.

„Mne ako aj chlapovi to samozrejme lichotí. No vnímam aj to, že ženy sa uvoľnia, zatancujú si ako aj aj zabavia sa lepšie ako aj muži. Už budúci rok teda pripravím sériu „babských jázd“, kde sa budú môcť dievčatá ako aj aj ženy zabaviť na mojich pesničkách, budú mať možnosť naučiť sa tanečné kroky ako aj aj zabaviť sa na OLDIES diskotéke, resp. na skladbách 80tych rokov,“ prezradil spevák, ktorý v rovnakom čase, na jar…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu