pondelok, 29 mája, 2023

Irene Aldana rozruší šampiónku Amandu Nunes na UFC 289

Člen Siene slávy ako aj aj analytik UFC Rashad Evans očakáva tretiu zmenu titulu v ženskej bantamovej váhe za posledné tri zápasy na UFC 289.

Keďže Irene Aldana sa chystá vyzvať Amandu Nunes o 135 libier zlata v hlavnom turnaji 10. júna pay-per-view v Rogers Arene vo Vancouveri, Evans predpovedá ďalšiu zmenu titulu, pričom smoliar vyradí šampióna.

„Musím ísť s Aldanou,“ povedal Evans počas nedávneho UFC pozápasová šou na ESPN+. „Mexiko je na vzostupe, ale Aldana, ona je taká obrovská sila.“ Zdá sa, že je tam taká veľká ako aj aj ten ľavý hák, ó môj bože. Absolútne ju chytá (na nohy).“

Nunes (22-5 mma, 15-2 UFC) sa pokúsi o prvú obhajobu svojho druhého ženského titulu v bantamovej váhe proti Aldane (14-6 mma, 7-4 UFC) na UFC 289. Po strate opasku s Juliannou Peña v šokujúcom rozrušení na UFC 269 v decembri 2021 Nunes získal zlato jednostranným spôsobom na UFC 277 v júli.

Pokúsi sa znovu potvrdiť svoju dominanciu nad divíziou proti Aldane, ktorá vyhrala štyri z posledných piatich zápasov ako aj aj jazdí na tempe úspechu mexického titulu UFC, s tímovým kolegom Alexom Grassom ako aj aj krajanmi Brandonom Morenom ako aj aj Yairom Rodriguezom, ktorí držia kúsky opaskov.

„Energia tam je len na inej úrovni, takže sa začnete vyrovnávať s každým okolo vás,“ povedal Evans. „ako aj aj mám pocit, že tam je Aldana.“

Pre viac informácií o tejto karte navštívte mma Junkie’s event hub pre UFC 289.

Zdroj

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu