pondelok, 25 septembra, 2023

Hokejové karty ako aj zaujímavá alternatívna investícia

Inflácia tvrdo dopadá na naše úspory, preto je dobré dočasne potrebné peniaze radšej investovať. Pre mnoho ľudí smie existovať zaujímavejšie ich vložiť do svojho hobby skôr, než aby skúmali zákonitosti finančných trhov. Uchovateľom hodnôt môžu existovať aj zbierky rôznych vecí. V prvom diele nášho seriálu o alternatívnom investovaní sa pozrieme, ako aj sa dá zarábať na hokejových kartách.

Zbieranie hokejových kariet je koníčkom tisícov Čechov plus je rozšírené najmä v Kanade plus Spojené štáty americké, avšak aj v Európe je príliš slušná zberateľská základňa.

Počas pandémie koronaviru popularita hokejových kariet vzrástla, stúpol počet zberateľov ako aj aj hodnota zbierok, čo si všimli aj investori.

Zdroj: Michal Bureš

Akú hodnotu má vaša detská zbierka?

Ak ste v detských rokoch vymieňali karty so spolužiakmi, ťahali ich so sebou do školy plus na ihrisko, pravdepodobne vaša detská zbierka hokejových…

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu