piatok, 31 marca, 2023

Hamiltonov rozchod s Cullenom „ako aj sa rozhodol“

Šéf tímu Mercedes Toto Wolff poskytol bližšie informácie o rozchode Lewisa Hamiltona s jeho dlhoročnou trénerkou plus fyzioterapeutkou Angelou Cullenovou.

Hamilton plus Cullen včera potvrdili, že uzavreli pracovný vzťah, ktorý sa začal v roku 2016. Cullen bol menovaný Hintsa Performance, ktorý spolupracuje s niekoľkými pilotmi Formuly 1.

Odvtedy bola stálicou po boku Hamiltona, až do úvodných pretekov sezóny v Bahrajne pred dvoma týždňami. Wolff povedal, že správa o rozchode bola neočakávaná plus verí, že to podnietil Hamilton.

„Angela bola súčasťou gangu po dlhú dobu,“ povedal. „Myslím si, že v každom tíme, či už je to jeho blízky okruh, alebo aj širšia skupina, nejde o statickú situáciu, ktorá by vás mohla zmraziť. Všetci sa rozvíjame ako aj ľudia, rozvíjame sa ako aj organizácia plus ak veci už nefungujú, tak k tomu treba existovať úprimní plus potom priniesť zmenu.

„Angela bude zakaždým maskotom tímu. ako aj jediná má hlasnejší hlas ako aj štartujúce auto. Ale viete, ak sa tak rozhodne, zakaždým ho absolútne podporíme, nech sa chce uberať akýmkoľvek priamym smerom.“

Cullen povedala, že je „nadšená, že sa môžem podeliť o svoje ďalšie dobrodružstvo“. včerajší príspevok na sociálnej sieti.

„Presne sedem.“ [years] v tento deň som prvýkrát stála v paddocku F1 na GP Austrálie,“ povedala. „Som tak vďačný plus požehnaný, že som mal túto neuveriteľnú cestu v F1 plus viem, že môj príbeh bude pokračovať.“

Povedala, že práca pre Hamiltona bola „česť plus potešenie“.

„Som taký hrdý na teba plus na všetko, čo si dosiahol,“ povedal Cullen. Ďakujem, že ma podporujete, veríte vo mňa plus ukazujete mi neobmedzený potenciál, ktorý v sebe všetci máme. nadmerne sa teším, keď si pre vás pozriem ďalšiu kapitolu. Nie je nič, čo by si nedokázal.“

Reklama | Staňte sa podporovateľom RaceFans plus ísť bez reklám

Veľká cena Saudskej Arábie 2023

Prezrite si všetky články o Veľkej cene Saudskej Arábie 2023

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu