sobota, 3 júna, 2023

Hamilton prvýkrát jazdil v novom Mercedese W14 · RaceFans

Lewis Hamilton prvýkrát jazdil na novom aute Mercedesu pre sezónu 2023 vo Formule 1.

Sedemnásobný majster sveta ochutnal W14 v Silverstone, kde tím organizuje filmový deň, ktorý im umožňuje dokončiť 100 kilometrov behu v aute.

Hamiltonov tímový kolega George Russell, ktorý včera otriasol autom, absolvoval prvú polovicu dennej jazdy. Počas dňa na trať padal dážď ako aj aj tím začal jazdiť s pneumatikami s úplným mokrým počasím.

Obaja piloti sa už vrátili na trať, keď začiatkom februára testovali pneumatiky pre Pirelli v španielskom Jereze. Hamilton povedal, že sa cítil v dobrej kondícii po tom, čo si v zimnom tréningu „neurobil príliš veľkú prestávku“.

„Sadol som do auta, v Jereze som odjazdil 160 kôl ako aj aj cítil som sa dobre,“ povedal včera médiám vrátane RaceFans. „ako aj zakaždým, po prvom dni behu vás zakaždým bolí zátylok ako aj aj potom si na to už len zvyknete.

„Som si istý, že po prvých dňoch, kedy bežíme, si vaše telo stále zvyká na sily, pretože auto by malo existovať tento rok rýchlejšie. Áno, ale nikdy len nespúšťajte oči z lopty, ale stále sa snažte užiť si čas, existovať prítomní v skupine, s ktorou ste.“

Obrázky: Spustenie Mercedesu F1 v roku 2023

Tento článok bude aktualizovaný

Reklama | Staňte sa podporovateľom RaceFans ako aj aj ísť bez reklám

Sezóna 2022 F1

Prezrite si všetky články 2022 F1 sebson

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu