štvrtok, 30 marca, 2023

Hamilton priznáva, že Russell vyťažil z auta viac, pretože si v ňom „nemôže existovať istý“ · RaceFans

Lewis Hamilton povedal, že zo svojho Mercedesu nedokázal vyťažiť toľko ako aj jeho tímový kolega, ktorý sa do zajtrajších pretekov kvalifikoval o štyri miesta pred ním.

George Russell odštartuje Veľkú cenu Saudskej Arábie z tretieho miesta na štartovom rošte, dosiaľ čo Hamilton by mal existovať siedmy.

„Len som sa snažil získať výkon,“ priznal Hamilton, ktorý ukončil kvalifikáciu 0,366 sekundy za Russellom. Povedal, že medzi nastaveniami dvoch W14 sú len malé rozdiely.

Počas tréningu Hamiltonovi povedali, že stráca čas na svojho tímového kolegu v druhej zákrute – pomalého praváka po prvej zákrute – aj zatáča deväť aj 10, čo je rýchly prechod z pravej strany doľava.

„Auto je tam, kde je,“ povedal Hamilton. „Myslím, že George odviedol skvelú prácu, je hneď hore v druhom rade. Takže auto má evidentne výkon.

„Jednoducho sa necítim spojený s týmto autom.“ Bez ohľadu na to, čo robím, bez ohľadu na to, čo zmením, nemôžem tomu dôverovať.“

Dvojicu oddelili Ferrari Carlosa Sainza Jnra, Aston Martin Lancea Strolla aj Alpine Estebana Ocona. „V tejto chvíli mám určite pocit, že dnes už z auta nemôžem dostať viac,“ povedal Hamilton.

Nenechajte si ujsť nič nové od RaceFans

Sledujte RaceFans na sociálnych sieťach:

Reklama | Staňte sa podporovateľom RaceFans aj ísť bez reklám

Veľká cena Saudskej Arábie 2023

Prezrite si všetky články o Veľkej cene Saudskej Arábie 2023

Čítať ďalej

Redakcia
Redakciahttp://dnesky.sk
Zaujímajú vás aktuality a spravodajstvo z domova a z celého sveta? Dnesky.sk vám prinášajú prehľad tých najlepších správ z kvalitných a overených zdrojov.
NAJNOVŠIE SPRÁVY
- Reklama -Zľavy na pobyty na Slovensku
ŠPORT
PODOBNÉ SPRÁVY
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu